reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 18 Eylül 2015 1944 Görüntüleme

Bozyazı Kaymakamından AGC’ ye Ziyaret

Bozyazı Kaymakamından AGC’ ye Ziyaret

Bozyazı Kaymakamı Suat Yıldız, Anamur Gazeteciler Cemiyeti’ne (AGC) iade ziyaretinde bulundu.
Yıldız, ziyarette yaptığı açıklamada, göreve başladığından itibaren karşılıklı ziyaretlerin yanı sıra Bozyazı’nın mahalle ve köylerini de gezdiğini belirterek, “Kalan bir kaç köyü de gezerek ilçemizi tanımaya, sorunlarını tespit etmeye yönelik gezilerimizi tamamlayacağız” dedi.
Gezilerde vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde yörenin sorunlarını ele aldıklarını ifade eden Yıldız, “Gezileri tamamladıktan sonra vatandaşlarımızın sorunlarının çözümüne yönelik taleplerini başlıklar altında toplayacağız. Ardından bu sorunların çözümü için gerek Kaymakamlık olarak gerekse konunun muhatabı olan ilgili kurumlarla irtibata geçeceğiz. Vatandaşlarımızın özellikle altyapı, su ve elektrik gibi konulardaki taleplerinin yerine getirilmesine yönelik çalışmalar yapacağız” diye konuştu.
Bozyazı’nın kalkınması için gerekli projelere de destek vereceklerini belirten Yıldız, “İlçemizde gerçekleştirilmesi gereken projelere de görevlerimiz çerçevesinde destek olacağız. Yeni projeler oluşturma ve hayata geçirme aşamasında kurum olarak girişimlerimiz olacak” şeklinde konuştu.
AGC Başkanı Zümrüt Cömertler de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yapacağınız çalışmaların Bozyazı’nın gelişimine katkı sağlayacağına inanıyor ve başarılar diliyoruz. Bölgemizdeki olumlu gelişmeleri halka duyurmak bizi de mutlu edecektir” diye konuştu.
Ziyarete AGC Yönetim Kurulu Üyeleri Tahsin Ünlü, Mithat Ünal ve Oktay Demir ile Denetim Kurulu Üyesi Muharrem Garip de katıldı.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster