reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 11 Mart 2019 2557 Görüntüleme

Başkan TÜRE’ye ” HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ “

Başkan TÜRE’ye ” HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ “

Mersin ili Anamur ilçesi Belediye Meclisi son Belediye Meclis toplantısını yaptı.

1 Mart’ta Belediye Meclis salonunda meclis üyelerinin hazır bulunduğu son Meclis toplantısında, helallik krizi yaşandı.

2014 – 2019 dönemi Anamur Belediye Meclis’inin son toplantısında, Belediye Başkanı Mehmet Türe tüm meclis üyelerine yaptıkları görevden dolayı teşekkür ederek, tüm meclis üyeleriyle helalleşmek istedi.

Mecliste MHP grubu adına söz alan MHP Anamur Belediyesi Meclis Üyesi Harita Mühendisi Hatice Bozkurt Kutlutürk “Burada bulunan CHP’li, MHP’li, Ak Partili ve İyi Partili tüm Meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim, ancak biz MHP’li Meclis üyeleri olarak, size hakkımızı helal etmiyoruz” dedi.

MHP Anamur Belediyesi Meclis Üyesi Harita Mühendisi Hatice Bozkurt Kutlutürk çünkü siz, biz MHP’li Meclis üyelerinin projelerine onay vermediniz. Bana ve aileme haksız yere 200 bin ₺  ceza yazdınız. Ayrıca , Meclis üyelerimizden Makine Mühendisi Ahmet Karan ve Mimar Derya Tuna arkadaşlarımın projelerini onaylamadınız. Bundan dolayı da ilçemiz halkı “ bunların projelerini başkan onaylamıyor diyerek “  bize proje yaptırmaz oldular. Biz doğru bildiklerimizi savunurken,  boşa çekilen kredi ve beton santrali için “HAYIR” oyu vererek engeller diye lanse ederek ben ve arkadaşlarımı mağdur ettiniz. Bütün bunlardan dolayı size hakkımızı helal etmiyoruz.” Dedi.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe tarafından Meclis Üyelerine verilen veda yemeğine de katılmayan MHP’li Meclis Üyeleri meclis toplantısı sonrasında Meclis salonunda çektirdikleri fotoğrafı “İLK MECLİSTE DE,SON MECLİSTEDE AYNI ÇİZGİDE OLAN MHP” başlığıyla sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulundular.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster