reklam
Ana Sayfa Gündem 11 Eylül 2019 1643 Görüntüleme

Başkan SEÇER’in Konvoyu Ankara Yolunda Kaza Yaptı

Başkan SEÇER’in Konvoyu Ankara Yolunda Kaza Yaptı

Abdullah UYSAL / anamur postası

Edinilen bilgiye göre , Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Büyükşehir Belediye Başkanı ile Küllüye’ de yapacağı toplantı için yola çıkan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SEÇER’in konvoyu , Aksaray yakınlarında kaza geçirdi.

Sabah saatlerinde Cumhur Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 30 Büyükşehir Belediye Başkanı ile Küllüye’ de yapacağı toplantıya katılmak üzere yola çıkan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SEÇER’in koruma aracının , Aksaray yakınlarında takla attığı ve yaralıların olduğu öğrenildi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SEÇER’in 33 BKZ 35 plakalı koruma aracında bulunan iki koruma görevlisi ve başkan danışmanının yaralandığı ve ambulanslar ile Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldığı ve sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.Başkan SEÇER’in ise Cumhur Başkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın 30 Büyükşehir Belediye Başkanı ile Küllüye’ de yapacağı toplantıya katılmak üzere Ankara’ya gittiği öğrenildi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SEÇER’e ve kaza yapan koruma aracında bulunan yaralılara geçmiş olsun der, acil şifalar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster