reklam
Ana Sayfa Gündem 27 Şubat 2016 1871 Görüntüleme

Başkan Özaltun,Yardımlar Eşit Dağıtılmalı

Başkan Özaltun,Yardımlar Eşit Dağıtılmalı

Büyük Birlik Partisi Anamur ilçe başkanı Özcan Özaltun, Kış aylarında vatandaşa dağıtılan kömürlerin , bazı muhtarlar tarafından ihtiyaç sahiplerine ihtiyacı oranında dağıtılmadığı yönünde duyumlar aldığını söyleyerek konu ile ilgili bir açıklama yaptı.Başkan Özaltun yaptığı açıklamada ; Kış aylarında devlet kömür yardı yapıyor. Allah razı olsun. 
Yalnız bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum.Ben hiç bir zaman kömür almadım,
talepte etmedim.Belki ihtiyacım vardır ama almıyorum.Yani bu yazıyı kendime bir şey istemek için yazmıyorum.
Misafirliğe gidiyorum aileler diyor ki “ya bu yıl sadece 5 torba kömür aldık,halbuki a şahsı o kadar ihtiyacı yok , duyuyor görüyoruz 15-20 torba yıkılıyor” diyorlar.
Arkadaş bunun bir düzeni olması lazım.İhtiyaçlılar kimse zaten önceden belirlenip kaymakamlığımıza iletiliyordur. Dağıtımın düzensizliği devletimizin bir eksikliği değil , bununla görevli muhtarlarımızındır. Ben şunu da duyuyorum aileler diyor ki başkanım; “ oy isterken muhtarımız özellikle kömürün  eşit dağıtılmadığını söyledi,dile getirdi .Ama söz oy alıncaya kadarmış “ diyorlar.
Tabi düzenli bu dağıtımı yapan muhtarlarımız var. Yalnız bu yardım konularında daha dikkatli ve sıkı denetim halinde yapılmalı ve insanlar devletinden gelen yardımı eşit almalı ve her ihtiyaç sahibi bu yardımdan faydalanmalı.
Eğer cümlelerimde kırıcı olduysam af ola ama, millet içinse davamız , bize dile getirmek düşer ,saygılarımla
Büyük Birlik Partisi

 Anamur İlçe Başkanı 
Özcan Özaltun

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster