reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 15 Temmuz 2020 300 Görüntüleme

Başkan KILINÇ’tan,15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ Mesajı

Başkan KILINÇ’tan,15 TEMMUZ DEMOKRASİ ve MİLLİ BİRLİK GÜNÜ Mesajı

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ , 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısı ile mesaj yayınladı.

Başkan KILINÇ mesajında ; ” Vatanımızın ve milletimizin birliğine kasteden alçaklar tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yıl dönümünde başta kahraman Astsubayımız Ömer HALİSDEMİR olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Ülkemizin ve aziz milletimizin birlik ve beraberliğinde, demokrasi, hukukun üstünlüğü ve millet iradesine kasteden fetöcü hainler tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. Yıl dönümünde şehitlerimize Allah’tan rahmet acılı ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyor, kahraman gazilerimize ise şükranlarımızı sunuyorum.

Bu aziz millet binlerce yıllık tarihi boyunca kendisine vurulmak istenen hiçbir prangayı kabullenmemiş, kendisini esaret altına almak isteyenlere karşı hiçbir zaman boyun bükmemiştir. Mazisi binlerce yıl ile ifade edilen kahraman Türk Askeri’nin içerisine sızan fetöcü hainler, 15 Temmuz gecesi milletimizi iradesi dışında bir yapıya teslim etmek istemiş, ancak bu aziz millet hainlerin kurşunlarına karşı bedenlerini siper ederek, emellerine ulaşmalarına müsaade etmemiş, kendilerine sonrası için ihanet planı içerisinde olan hainlere de ibret olacak şekilde bir direniş örneği sergilemiştir.

Rengini, Çanakkale’de Anafartalar’da, Conkbayırı’nda  şehadete eren kahramanlardan, 10 aylık Bedirhan Bebekten, 15 yaşındaki Eren BÜLBÜL’den, Kahraman Astsubayımız Ömer HALİSDEMİR’den ve daha binlerce şehidimizden alan Al Bayrağımızın namusuna halel getirmemiş, ülkemizin devletimizin ve milletimizin birliğini, yine milletimizin azim ve kararlılığını korumuştur.

Ülkemizin ve milletimizin istikbali için kendi istikballerinden vazgeçen 251 vatan evladımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı ve huzurlu ömürler diliyorum” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil