reklam
Ana Sayfa Gündem 21 Eylül 2019 1696 Görüntüleme

BAŞKAN KILINÇ’tan HEMŞERİMİZ MİLLİ SPORCUYA “DESTEK SÖZÜ”

BAŞKAN KILINÇ’tan HEMŞERİMİZ MİLLİ SPORCUYA “DESTEK SÖZÜ”

Abdullah UYSAL / anamur postası

03-08 Eylül tarihleri arasında Antalya’da yapılan Vücut Geliştirme şampiyonasında Master 45-49 yaş klasik Vücut Geliştirme kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Bozyazı’lı Milli sporcu Serdar AYSAN, Milli Takıma çağrılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Antalya’da yapılan Vücut Geliştirme şampiyonasında Master 45-49 yaş klasik Vücut Geliştirme kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Serdar AYSAN , 6-8 Aralık tarihinde İspanya Tarragona’da düzenlenecek olan Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasına katılmak üzere Milli Takıma davet edildi.

Milli Sporcumuz , hemşerimiz  Serdar AYSAN , Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ’ı ziyaret etti.

Başkan KILINÇ,hemşerimiz olan Milli Sporcumuz Serdar AYSAN’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Bozyazı’lı Vücut Geliştirme Sporcusu Serdar AYSAN’a bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederim.İspanya’da 6-8 Aralık 2019’da düzenlenecek Dünya Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda Türkiye’miz için mücadele edecek olan AYSAN’a , gerekli desteği vereceğiz “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, hemşerimiz Milli Sporcu Serdar AYSAN’ı tebrik eder, dünya şampiyonasında başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster