reklam
Ana Sayfa Gündem, Magazin 31 Temmuz 2015 3042 Görüntüleme

Asena Klip Çekimi İçin Anamur’da

Asena Klip Çekimi İçin Anamur’da

Ünlü oryantal Asena’nın oynadığı Ömer Şahin’in “Koç Köroğlu”  klibinin çekimleri, dün akşam Kızılaliler Mahallesinde yapıldı.

Ünlülerin klip yönetmeni Ali Seydi Işıkgil tarafından sanatçı Ömer Şahin için çekilen Koç Köroğlu klibinin sponsorluğunu Anamur Belediyesi yapıyor.

Klibin gündüz çekimleri, Antik kent Anamuryum ’da yapıldı.

Akşam yapılan Yörük Düğünü çekimleri de Kızılaliler mahallesinde gerçekleştirildi.

Mahallede yapılan bu ilk klip çekiminde mahalle sakinleri de rol aldı. Anamur Belediyesi Belediye tarafından yörük çadırları kuruldu. Yörük düğününde olması gereken yemek kazanları, sac ekmeği, tuluk ayranı ve kuzu çevirme gibi figürler, köylüler tarafından canlandırıldı. Çekime katılım yoğundu. Özellikle ünlü oryantal Asena’yı Kızılaliler’de gören vatandaşlar, hatıra fotoğrafı çektirme yarışına girdi.

Türkücü Ömer Şahin, ata binmenin inceliklerini de kendi klibinin çekimlerinde kaptı. Atın sahibi Mehmet Çetin, Ömer Şahin’in dublörlüğünü yaptı.

Akşamki yaz yağmuru ve Elektrik kesintisi klibin çekimlerinin gece saat 03:00 ’e kadar uzamasına sebep oldu. Köylüler klip çekimi bitinceye kadar set ekibini yalnız bırakmadı. Klip’in Anamur Kızılaliler mahallesinde çekilmesine Hüseyin Demir’in büyük katkıları oldu.

Klip’in çekimleri, bugün ( 31.07.2015) Alaköprü’de tamamlanacak.

asena2 asena1

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster