reklam
Ana Sayfa Gündem 26 Şubat 2016 2290 Görüntüleme

Artık Duymayan Kalmayacak

Artık Duymayan Kalmayacak

Mersin ili Anamur ilçesi Anamur Devlet Hastanesi  karşısında hizmet veren  Anamur İşitme Merkezinde, kulak muayenesi,  anlama testleri, orta kulak basıncı ölçümleri, kulak zarının durumu gibi birçok muayeneler gerçekleştirebiliyor.

Anamur’a böyle bir merkezin açılması ile Anamur’lular artık işitme cihazı almak için şehir dışına çıkmak zorunda kalmayacak.

işitme1

Anamur’luların  kilometrelerce uzakta aradığı şifayı ayaklarına, üstelik en modern haliyle sunan , Anamur  İşitme Merkezi sağladığı kalite garantisi ve İşitme cihazlarının satış,yedek parça,aksesuar,tamir ve bakım hizmeti ile de güvenli adresiniz olacak.

Odiometrik Testler, Timpanometrik Testler, Çınlama Testleri, Çocuk Odio Testleri, İşitme Cihazı Tamir ve Bakımı, Özel Kulak Kalıpları, İşitme Cihazı Pili Ve Aksesuarları, Özel Kulak Tıkaçları, İşitme engelli vatandaşların hayatı duyarak yaşamalarını sağlayacak olan bu klinikte, devlet indirimlerinden yararlanılacak.

Anamur İşitme merkezi  odyometrist’i Aziz bey, “ devlet imkanlarından indiriminden yararlanamayan yeşil kartlılara da sadece Anamur işitme Merkezinde  bulabilecekleri indirim gerçekleştiriyoruz “ dedi.

Anamur Postası Haber sitesi olarak, “Anamur İşitme Merkezi”ne iş hayatında başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster