reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 19 Eylül 2020 573 Görüntüleme

ARTIK ANAMUR YAYLALARINDA KİMSE KAYBOLMAYACAK

ARTIK ANAMUR YAYLALARINDA KİMSE KAYBOLMAYACAK

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur Belediyesi yaylalardaki en büyük sorunlardan birisi olan yön tabelası sıkıntısını çözüyor.

 Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Kaşpazarı Yaylası Dernek Başkanı Hüseyin DEMİR ve tanıtım gönüllüsü Hasan ERDEM ile görüşerek, “Yaylaları en iyi bilenler sizsiniz, gerekli çalışmayı yapın, belediye olarak tabelaları dikelim. Yaylalarda kimse kaybolmasın” dedi.

Anamur Belediyesi, Güngören (Teniste) ile Burçak Alanı arasındaki bütün kavşak ve yaylalara Çicek Deresi : Kaşpazarı 50 Km., Kükür Kavşağı: Kaspazarı 30 Km., Güngören (Teniste) : Kaspazarı 20 Km., Hayoğlu Kavşağı : Kaspazarı 14 Km., Akpiladan , Karamıklı , Gavuranlığı, Çellikalanı 2 Km., Olukbaşı 4 Km., Karamanoğlu, Gömmece 1 Km. , Çamurlu Kavşağına:, Çamurlu, Gücükmuğar , Düğün Alanı , Atan , Tamtır, Çukurpınar , Morca , Peynirlikönü , Yellice, Eseri, Suluçukur , Eğrice , Oyuklu, Deliktas , Karain , Balca, Elbalak, Koçmar, Berem , Gözlügöl , Eşşek Sayı , Kayagöl , Dokız Oluk , Beşkuyu ,Kabak Alanı , Kırk Kuyu , Sarı Ova , Yund , Ortagöl… tabelalar dikecek.

 Anamur Postası Haber Sitesi olarak, yaz aylarının en büyük sorunlarından birisi olan ve hemşerilerimize hem ekonomik hem de zamandan tasarruf sağlayacak bu tabelaların dikimi için başta Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ ve Kaşpazarı Yaylası dernek başkanı Hüseyin DEMİR ve tanıtım gönüllüsü Hasan ERDEM’ e teşekkür eder başarılar dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil