reklam
Ana Sayfa Gündem 28 Ocak 2021 195 Görüntüleme

Anamur’un Yeni Kaymakamı Göreve Başladı

Anamur’un Yeni Kaymakamı Göreve Başladı

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur Kaymakamı M. Nuri BAŞARAN’ın , İçişleri Bakanlığı tarafından Mersin Valiliği Hukuk Müşavirliğine görevlendirilmesinin  ardından Anamur Kaymakamlığına İzmir Vali Yardımcılarından Aydın MEMÜK göreve başladı.

Anamur Kaymakam vekili Aydın MEMÜK mesajında ,” Ülkemizin en güzel ilçelerinden biri olan Anamur ilçesinde göreve başlarken, sizlere hizmet etmenin onur ve mutluluğu içerisinde tüm Anamurlu vatandaşlarımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

            Burada, kaymakamlık görevini yaptığımız sürece; “İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN” düsturu ile insan odaklı bir anlayışa sahip olacağız. İlçemizin yatırım, projelerini ortak akıl çerçevesinde ve birlik, beraberlik içerisinde yürüteceğiz.

            Bu görevi yürütürken, kamu kurum ve kuruluşlarımızla, yerel yöneticilerimizle,  sivil toplum kuruluşlarımızla bir ekip ruhu içerisinde karşılıklı işbirliği ve koordinasyon anlayışıyla, ilçemizin refah seviyesinin yükseltilmesi ve daha yaşanılır bir Anamur için yapılacak çalışmalar önceliğimiz olacağını belirtmek isterim.

            Bu duygu ve düşüncelerle bugüne kadar ilçemize hizmet eden, görevli veya gönüllü herkese teşekkür eder, Anamurlu hemşerilerime sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler dilerim “ dedi.

 Anamur Postası Haber Sitesi olarak, Anamur Kaymakamlığına getirilen Aydın MEMÜK’ü tebrik eder, hoş geldiniz der  başarılar dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil