reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 6 Ekim 2019 2193 Görüntüleme

ANAMUR’LU YARIŞÇI MADALYA KAZANDI

ANAMUR’LU YARIŞÇI MADALYA KAZANDI

Abdullah UYSAL / anamur postası

Likya GRANFONDO Fethiye Bisiklet Yarışında , Anamur’lu bisikletçi üçüncü oldu.

Fethiye Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü  tarafından organize edilen “ Uluslararası Fethiye  Spor Festivali “ Sporfest kapsamında düzenlenen  Likya GRANFONDO Fethiye Bisiklet Yarışında ,65 Km. kısa mesafede  Anamur’lu bisikletçi Ayşegül GÜMÜŞ üçüncü oldu.

Likya GRANFONDO Fethiye Bisiklet Yarışına, 210 sırt numarası ile katılan VELOKSK takımı sporcusu Ayşegül GÜMÜŞ  yarışta üçüncü gelerek madalya almaya hak kazandı.

Yarışda dereceye giren sporcuların ödülleri , Fethiye Belediyesi Özer OLGUN Kültür Merkezinde düzenlenen törenle verildi.

İşitme Engelliler Anasınıfı öğretmeni olan Ayşegül GÜMÜŞ gazetemize yaptığı açıklamada ; “ Bu yarışta dereceye girmemde  emeği geçen ,öncelikle bisiklet sürmeyi ve bisiklet sevgisini bana aşılayan babam Yüksel GÜMÜŞ’e  ve aileme ayrıca sporcusu olduğum VELOKSK takım arkadaşlarıma ve destek olan sponsorumuz EC English’e teşekkür ederimdedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , Fethiye’de düzenlen Likya GRANFONDO Fethiye Bisiklet Yarışında üçüncü olan Ayşegül GÜMÜŞ’ü tebrik eder ,başarılarının devamını dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster