reklam
Ana Sayfa Gündem 19 Ocak 2016 2264 Görüntüleme

Anamur’lu Vekilimiz Başkan Yardımcısı Oldu

Anamur’lu Vekilimiz Başkan Yardımcısı Oldu

Anamur’un sevilen ailelerinden muhasebeci Ahmet  Çetin’in kızı  Dt.( Diş Tabibi ) Ayşe Doğan hanımefendi,1 Kasım’da yapılan Milletvekilliği Genel Seçiminde  AK Parti Tekirdağ Milletvekili olarak seçilmişti.

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Dt.Ayşe Doğan , Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Dt.Ayşe Doğan, 1 kasım seçimlerinde teşkilatlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ve  halkımızla birlikte el ele ,gönül gönüle veren ülkemiz ve milletimiz adına sokak sokak ,cadde  cadde, köy köy çalışmalar yapan çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan Dt.Ayşe Doğan , seçim sürecini birlik ve beraberlik içerisinde başarıyla yönetmiştir.

1 kasım seçimlerinden sonra Ak Parti genel merkezi yeniden bir oluşum ve görev dağılımı içine girmiştir. Bu süreçte Sivil Toplum Kuruluşlarıyla ve (20 yılı aşkın mesleki yaşamında engellilerle ve stk’larla birçok projesi bulunan)  halkımızla sürekli iç içe olan Dt.Ayşe doğan stk’lara ve halkımıza olan duyarlılığı göz önünde bulundurularak Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Genel merkezde aktif olarak yeni görevine devam edecek olan Dt. Ayşe Doğan , Ak Parti Grup Yönetim Kurulu Yedek Üyesi , kadın erkek fırsat eşitliği komisyon üyesi sonrasında da Türkiye-Gana Parlamentolar arası dostluk grup başkanı olarak TBMM’deki görevine devam etmektedir.

Kaynak:tekirdagnethaber.com

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster