reklam
Ana Sayfa Eğitim, Gündem, Spor 12 Mayıs 2020 570 Görüntüleme

ANAMUR’LU ÖĞRENCİ KARAOKE YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur’lu öğrencimiz,İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği “ GENÇLİK MARŞI “ Karaoke yarışması İlkokul kategorisinde  il  birincisi oldu.

Tüm  dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de bugüne kadar 3.841 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine sebep olan  COVİD-19 salgını dolayısı ile okullarda eğitime ara verilerek uzaktan eğitime geçilmesine karar verilmişti .Öğrencilerin uzaktan eğitim sürecinde evlerindeki imkanlardan faydalanarak yaratıcı düşünme ,hayal gücü ve iletişim becerilerinin gelişime katkı sağlamak , uzaktan eğitim sürecinde “ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma , Gençlik ve Spor Bayramı” etkinliklerine aktif katılımı teşvik etmek amacı ile Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen “ GENÇLİK MARŞI “ Karaoke yarışmasında , Anamur Fatih İlkokulundan Ece Alya ÇINAR il birincisi olmuştur.

Anamur Fatih İlkokulu müdürü İlyas ÜLKER, “Öğrencimiz Ece Alya ÇINAR Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlediği ” GENÇLİK MARŞI”  Karaoke yarışmasında il birincisi oldu. Öğrencimizi ve öğretmenimiz Rabia TÜRKMENOĞLU’ nu kutlarım” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak,  “ GENÇLİK MARŞI “ Karaoke yarışmasında il  birincisi olan öğrencimiz Ece Alya ÇINAR’ı  ve öğretmenimiz Rabia ÖZGENLER  TÜRKMENOĞLU’nu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Yukarıdaki videoyu tıklayarak sizde müzikten sözleri çıkarılmış ” GENÇLİK MARŞI”‘nın ekrana gelen yazılarını okuyarak  karaoke yapıp eğlenebilirsiniz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil