reklam
Ana Sayfa Gündem, Politika, Spor 26 Nisan 2018 2641 Görüntüleme

Anamur’dan Kadir Uysal Ak Parti Milletvekili Aday Adayı

Anamur’dan Kadir Uysal Ak Parti Milletvekili Aday Adayı

Adalet ve Kalkınma Partisi Mersin Milletvekili Aday Adayı Kadir Uysal yaptığı açıklamada;

” Değerli Hemşerilerim,

Öncelikle 24 haziran 2018 seçimlerinin tüm Türk-İslam alemine ve ülkemizin liderliğinden medet uman uzak ve yakın coğrafyada ki tüm milletlere ve Recep Tayyip Erdoğan sevdalılarına hayırlara vesile olmasını cenabı Allah’tan niyaz ederim.

Ak Parti’nin kuruluşundan bugüne ülkemizi dünya toplumlarının nezdinde ne kadar saygın bir millet haline getirdiğine, dünyanın dört bir tarafına ticari faaliyetler için seyahat etme fırsatı bulmuş bir kardeşiniz olarak bizzat şahit oldum.

Maalesef ülkemiz iç ve dış mihrakların son zamanlarda ki saldırıları ile büyük bir sınav vermektedir. Elbette temeli cihan imparatorluğuna dayanan yüce Türk milleti bu sınavı dünya lideri Recep Tayyip ERDOĞAN´ın önderliğinde başarı ile geçecektir. Partimizin kuruluşundan bu yana sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ´ın deyimi ile hiçbir zaman rüzgara göre eğilip bükülenlerden, kabına göre şekil alanlardan olmadım. Bu nedenledir ki eğitim kurumları işletmeciliği yaptığım için fetö kumpasından en ağır darbeler alarak yıpratıldım, ezildim, hapse atıldım ama rabbimin yardımı ile alnım ak bir şekilde beraat ettim. Bugün biz vicdanımız huzur içerisinde çocuklarımızın helal rızkını temin etmeye çalışırken, vatan hainlerinin bulunduğu durum ortadadır.

Gün kısa vadeli hesaplar yapma, kişisel çıkarları için ülke ve millet menfaatlerini hiçe sayma günü değildir.

Geleceğimizin teminatı biricik evlatlarımızın daha müreffeh daha demokratik bir ortamda asımın nesli gibi yetiştirilmesi desturuyla Adalet ve Kalkınma Partisi’nin bir neferi olarak, Milli Eğitim komisyonlarında yer alarak gençlerimizin en büyük talebi olan sınavsız üniversiteye geçiş yolunda büyük katkılar sağlayacağım ve memleketimi ve hemşerilerimi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde layıkıyla temsil edeceğim düşüncesi ile 24 Haziran 2018 seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi´nden Mersin milletvekili aday adayı olmaya büyüklerimin rızası ile karar verdim.

Bu vesile ile bu kutlu yolculukta desteklerinizi bekler saygı ve sevgiler sunarım ” dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster