reklam
Ana Sayfa Gündem 6 Eylül 2019 1337 Görüntüleme

ANAMUR’DA ZABITA HAFTASI KUTLANDI

ANAMUR’DA ZABITA HAFTASI KUTLANDI

Abdullah UYSAL / anamur postası

Zabıta Teşkilatının 193. Kuruluş yıldönümü nedeni ile Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan “Zabıta Haftası”nın 193. kuruluş yıl dönümü nedeniyle makamında Anamur Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. Zabıta Müdürü Cüneyt ÖZDEMİR ve personeli ile birlikte “ Zabıta Haftanız Kutlu Olsun” yazılı pastayı hep birlikte kestiler.


Başkan KILINÇ, “Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat esasına göre çalışan Belediye Zabıta Müdürlüğü personelimiz; vatandaşımıza sağlıklı, huzur ve güven ortamını sağlamak için büyük çaba sarf etmektedir. Zabıta mesleği aynı zamanda dürüstlük, ilke ve özverinin simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın huzur ve esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Sürekli sahada bulundukları için Belediyenin işiten kulağı, gören gözü olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Anamur Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Kadir Geceniz Mübarek Olsun

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster