reklam
Ana Sayfa Gündem, Spor 7 Nisan 2020 758 Görüntüleme

ANAMUR’DA PAZAR YERİNDE MASKE DAĞITILIYOR

ANAMUR’DA PAZAR YERİNDE MASKE DAĞITILIYOR

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur Belediyesi koronavirüse karşı her alanda önlemlerini arttırmaya devam ediyor.

Koronavirüse karşı her alanda önlemlerini arttıran Anamur Belediyesi, toplu alanlarda maske takılmasının zorunlu hale getirilmesinin ardından pazar yerinde vatandaşlara ve pazar esnafına maske dağıtıyor.

Anamur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Sanat Atölyesinde,gönüllü bayanlar tarafından yıkanabilir kumaştan üretilen  maskeler yaklaşık 20 gündür Anamur halkına dağıtılıyor.

Anamur ‘da Salı günleri Akdeniz mahallesinde kurulan Salı Pazarı , sosyal mesafenin korunabilmesi için daha geniş olan ve Cumartesi Pazarı olarak kullanılan Şehit Uzman Çavuş Atanur BAL Pazar yerinde kuruldu. Anamur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler , Pazar yerinde sağlıklı bir alışveriş ortamı sunabilmek için Pazar yerinin giriş ve çıkışlarında maske dağıtıp,sağlık tedbirleri konusunda da uyarılarda bulunuyorlar.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak,  koronavirüsle mücadelede etkin bir mücadele ortaya koyan,  pazarcı esnafa ve vatandaşlarımıza maske dağıtan . Anamur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekiplere teşekkür ederi sağlıklı günler dileriz.

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Kardeşini Rehin Aldı

Kardeşini Rehin Aldı

Hazır Site by Uzman Tescil