reklam
Ana Sayfa Gündem 30 Ocak 2021 380 Görüntüleme

Anamur’da Motor Hırsızlığı Kameralara Yansıdı

Abdullah UYSAL / anamur postası

Anamur’da sabah saatlerinde işyerinin önünden çalınan motor Gazipaşa Zeytinada’da bulundu.

Anamur Sağlık mahallesi 29 Ekim Caddesinde meydana gelen olayda , YE-DOY  Lahmacuna ait  paket servis için kullanılan motosikleti sabah saat 09:06’da işyerinin önünden  çalan hırsızın görüntüleri kameralara yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, YE-DOY  Lahmacun salonu çalışanlarının sabah kahvaltısı yaptığı  sırada  işyerinin önünde duran motor çalındı. Havanın soğuk olması sebebi ile işyeri kapısının kapalı olmasından dolayı kahvaltıda bulunan  çalışanlar dışarıda motorun çalıştığını duymadılar.

Dışarıya çıktıklarında motorun olmadığını gören çalışanlar , güvenlik kamerasına baktıklarında motorlarının çalındığını ve hırsızın görüntülerinin kameraya yansıdığını gördüler.

Motorun çalınmasından yaklaşık bir saat sonra Anamur Melleç mahallesi yakınlarından arayan bir kişi D-400 karayolunda  üzerinde YE-DOY Lahmacun yazan ve telefon numarası olan kırık bir motor çantası gördüğünü ve hatta neredeyse kendisinin kaza yapmasına sebep olacağını, o çantanın oraya atıldığından bilgileri olup olmadığını  bildirmesi üzerine ,motorun Antalya istikametine gittiğini öğrendiler.

Emniyet güçlerinin başarılı çalışmaları neticesinde motor Gazipaşa Zeytinada yakınlarında terk edilmiş halde bulundu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil