reklam
Ana Sayfa Gündem 11 Aralık 2018 1506 Görüntüleme

ANAMUR’da “ DİJİTAL AYAK ANALİZ MERKEZİ “

ANAMUR’da “ DİJİTAL AYAK ANALİZ MERKEZİ “

Günlük yaşantımızda koşma ,yürüme ve hatta yanlış duruşun bile ayağımızdaki kaslara,tendonlar ve bağlarla birlikte 26 kemiğe baskı yaptığını düşünür,tüm  bunlara  birde obezite,sürekli ayakta kalma gibi etkenleri de eklersek ayaklarımızda olması gereken anatomik pozisyondan sapmalar olması kaçınılmaz olur. Buda bize en yaygın olarak topuk, diz kapağı ağrısı,menisküs,topukdikeni,burkulma ,sırt ağrısı gibi problemler yaşatır.

Tüm bu problemlerden ve travmalardan kurtulmak için,Anamur’da Devlet Hastanesi karşısında Acil Medikal “ DİJİTAL AYAK ANALİZ MERKEZİ “ açıldı.

Ayağın dışa dönmesi,içe basma,taban çökmesi,çukur ayak,topuk dikeni,kısalıklı ayaklar,diyabetik ayaklar,başparmak kemik çıkıntısı gibi ayak deformitelerinde Anamur’da bir ilk olarak dijital cihaz ile ayak analiziniz  yapılıp,kişiye özel tabanlıklar üretilerek   etkin çözüme kavuşturuyor.

 bu kişiye özel tabanlıklar,  vücut yükünüzü tabanda dengeli dağıtarakduruşunuzu ve yürüyüşünüzü  düzeltir ,bacak ve bel eklemlerimizi korur ve duruşunuzu düzeltmeye yardımcı olur.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

HALA DERS ALMIYORUZ

HALA DERS ALMIYORUZ

Hazır Site by Uzman Tescil