reklam
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 16 Temmuz 2015 3034 Görüntüleme

“Anamur Postası”ndan Okuyucularına Teşekkürler

“Anamur Postası”ndan Okuyucularına Teşekkürler

Öncelikle kıymetli zamanınızı ayırıp bu yazımı okuduğunuz için size teşekkür ederim.

Çok iyi hatırlıyorum , bundan yaklaşık 8 ay önce Anamur Postası olarak ilk haberi yazdığımda bir günde “onlarla” ifade edilen okuyucu  sayısına ulaştığımda o kadar mutlu oluyordum ki  anlatamam.

Oysa şimdi gülüyorum , ama bu sefer o rakamlarla ne  kadar mutlu olabiliyormuşum ,demek ki bu günleri hayal bile edemiyormuşum diye gülüyorum, kendime.

Tabi ki benim bu mutluluğumun tek sahibi siz okuyucularımızsınız. Bende sizlerin bu teveccühüne layık olabilmek için yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalıştığımdan emin olmanızı isterim.

Yukarıdaki dünya haritasında işaretli olan kısımlar , Anamur postasının dünya üzerinde okunduğu noktaları gösteriyor. Haritada gördüğünüz gibi , artık dünyanın birçok yerinde belki de adını dahi duymadığımız ,bilmediğimiz ülkelerinde bile gazetemiz okunmakta, tüm okuyucularımıza ayrı ayrı teşekkür ederim.

Bu haritanın yanı sıra ,Alexa, Alexa Toolbar , Alexa Rank ,Google analytics vb. gibi bilgi ve istatistik sitelerinde Anamur Postası olarak , her geçen gün emin adımlarla ön sıralara doğru ilerlemekteyiz.

Tabi ki tüm bunları yazarken , yıllardır bu mesleğe gönül vermiş belki de hayatını adamış ve gerçek mesleği gazetecilik olan  arkadaşlarımla yarışmak gibi bir niyetim yok. Hepsinin işine ve emeğine  saygı duyuyorum.

Sadece 8 ay gibi bir zamanda nerden nereye geldiğimizi anlatmak için paylaştım bunları.

Doğru bildiklerimi ve yanlış gördüklerimi , diğer arkadaşlarım gibi korkmadan yazacağımı size daha ilk yazılarımda yazmıştım. Hatta gazetemizin sloganını “Bırakın adalet yerini bulsun , isterse kıyamet kopsun “ (Freud) şeklinde belirlemiştim.

Hepinize sabrınızdan dolayı teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Bu vesile ile Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdik ve sevildiklerinizle nice mutlu-huzurlu ve sağlıklı bayramlar dilerim.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster