reklam
Ana Sayfa Gündem 26 Haziran 2015 2819 Görüntüleme

“Anamur Manşet” Emin Adımlarla İlerliyor

“Anamur Manşet” Emin Adımlarla İlerliyor
Anamur´da habercilik anlamında bir marka olma yolunda ilerleyen Anamur Manşet Haber sitemiz, sizin de bizleri takip etmeniz ve ilginiz ile 4 yılı aşkın bir süredir habercilik anlamında size hızlı ve ilkeli tarafsız haber anlamında istikrarlı bir yol izlemektedir.
Site yönetimi yeni yüzü ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Anamur´da habercilik anlamında bir marka olma yolunda ilerleyen Anamur Manşet Haber sitemiz, sizinde bizleri takip etmeniz ve ilginiz ile 4 yılı aşkın bir süredir habercilik anlamında size hızlı ve ilkeli tarafsız haber anlamında istikrarlı bir yol izlemektedir.
 Anamur´da birçok haber sitesi ve Yazılı basın olmak üzere bir çok yayıncı siteler bulunmaktadır. Biz Anamur Manşet Haber sitesi olarak, tarafsız haber yapma ilkemiz ile her zaman üst seviyede olduk. Bu anlamda birçok haber sitesi kapanıp giderken Anamur Manşet uzun yıllardır takipçi sayısından azalma göstermeden, aksine büyük bir yükseliş ile günden güne, tıklanma oranını arttırmıştır.
 Bizde site yönetimi olarak, sizlere daha iyi hizmet ve daha güzel bir görünüm açısından sitemizi her geçen gün geliştirdik. Bu bağlamda bizde habercilik anlamında kendimizi sürekli yenileyerek ve tarafsız haber anlamında uzun yıllar sizlere haber ulaştırmaya devam edeceğiz. Bizi takip eden tüm okurlarımıza sonsuz teşekkür eder, Saygılar sunarız.”
Anamur Postası olarak bizde , Anamur Manşete yayın hayatında başarılarının devamını diliyoruz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster