reklam
Ana Sayfa Gündem 30 Ocak 2020 446 Görüntüleme

ANAMUR, DÜNYANIN EN BÜYÜK ( EMİTT ) FUARINDA

ANAMUR, DÜNYANIN EN BÜYÜK ( EMİTT ) FUARINDA

Abdullah UYSAL / anamur postası

Dünyanın en büyük 4 turizm fuarından biri olan EMITT, 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicilerini 24’üncü kez İstanbul’da, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırlıyor.

     Anamur Belediyesi ve Anamur Turizm Derneği dünyanın en büyük 4 turizm fuarından biri olan EMITT Fuarında Anamur’u temsil ediyor.

Başkan KILINÇ “Anamur’umuzu her türlü platformda temsil edeceğiz.”

 Konu ile ilgili açıklama yapan Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ, turizmin Anamur için ne kadar değerli ve vazgeçilmez olduğunu vurguladı.

Anamur Belediye Başkanı Hidayet KILINÇ  “İlçemizi her alanda olduğu gibi, turizm sektöründe de hak ettiği yerlere, gerek ulusal, gerekse uluslararası platformlara taşımak için ilgili kurumlar ve derneklerimizle işbirliği içeresinde, canla başla çalışmaya devam edeceğiz. Farklı fuarlar ve festivallere katılım sağlayacağız. Bu bağlamda dünyanın en önemli fuarlarından birisi olan EMITT Turizm Fuarında Anamur Belediyesi standımızı açtık.

Fuarda ilçemizin Turizm güzelliklerini anlatırken aynı zamanda  ilçemize özgü Yer Fıstığı, Anamur Muzu, Samsat gibi lezzetleri de  misafirlerimize ikram ederek lezzet kültürümüzü de farklı uluslara tattıracağız ” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil