reklam
Ana Sayfa Eğitim, Gündem 28 Şubat 2017 3528 Görüntüleme

Anadolu İmam Hatip’ten Örnek Davranış

Anadolu İmam Hatip’ten Örnek Davranış

Anamur Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinden Melihşah Hacıfazlıoğlu’nun edebiyat öğretmeni Münire Budak danışmanlığında başlattığı “Her çocuk kitap okumalı” adlı proje çalışmasını tamamladı.

10-A sınıfı öğrencilerinden Melihşah Hacıfazlıoğlu, Hakan Temel ve Oğuzhan Bağ hazırladıkları proje ile topladıkları 1000 kitap ve aldıkları defter, kalem çanta, kalemlik, beslenme çantası gibi kırtasiye malzemesini Okul Müdürü Vakkas Alçın, Pansiyon Müdür Yardımcısı Ümit Bekmez, Rehber öğretmen Şerafettin Toprak ve Edebiyat öğretmenleri Münire Budak rehberliğinde Demirören Ortaokulu ile Güngören  İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine vermek üzere götürdüler.

Anamur Anadolu İmam Hatip Lisesi okulu öğrencilerinin ortak çalışmaları sonucunda toplanan kitaplar ve küçük kardeşleri için hazırladıkları hediyeler gidilen okullardaki öğrencilere dağıtıldı. Toplanan kitaplar ziyaret edilen okulların kütüphanelerine yerleştirildi. Öğrencilerin bu çalışması, hem kendileri için, hem de küçük kardeşleri için güzel bir gün haline dönüştü. Anamur Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, okunan her kitabın insanın içindeki donmuş denize indirilmiş bir balta olduğunu ve dünyasını büyüttüğünü, bu nedenle de her bireyin kitap okuması gerektiğini vurguladı.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak,bu örnek davranışından dolayı Anamur Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini kutluyor,başarılar diliyoruz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster