reklam
Ana Sayfa Gündem 5 Aralık 2020 308 Görüntüleme

Akrabasının Altınını Çalan Şüpheli Yakalandı

Akrabasının Altınını Çalan Şüpheli Yakalandı

Abdullah UYSAL / anamur postası

Mersin ili Anamur ilçesinde meydana gelen olayda , akrabasının 80 bin lira değerindeki altınlarını çalan zanlı ile onun erkek arkadaşı, jandarma ekiplerinin yaptığı çalışma sonucu çalınan altından bir kısmı ile birlikte yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre, Anamur İlçe Jandarma Komutanlığına müracaat eden bir şahıs, yaylada olduğu sırada anahtarı sadece bir akrabasında olan evindeki 80 bin lira değerindeki altınlarının çalındığını belirterek şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine harekete geçen Jandarma  ekipleri, ziynet eşyalarının saklı olduğu oda dışında eve  giriş ve çıkışında herhangi bir zorlamanın bulunmadığını tespit etti.

Bunun üzerine araştırmalarını şahsın akrabası üzerine yoğunlaştıran ekipler, yedek anahtarın bulunduğu akrabasının kızını gözaltına aldı.

İfadesinde suçunu itiraf eden şüpheli, hırsızlık olayını, erkek arkadaşının cinsel içerikli görüntülerle kendisine şantaj yapması üzerine gerçekleştirdiğini söyledi. Zanlının ifadesi doğrultusunda diğer şüpheli de gözaltına alınırken, çalınan ziynet eşyalarının bir kısmı bulunarak sahibine teslim edildi.

Mahkemeye sevk edilen her 2 şüpheli de  adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

kaynak : www.anamurgazetesi.com

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil