reklam
Ana Sayfa Gündem, Yazarlar 10.04.2021 1861 Görüntüleme

Ak Parti Kadın Kollarından ,Alanoba Okuluna Kütüphane Desteği

Abdullah UYSAL / anamur postası

Ak Parti Anamur Kadın Kolları Başkanlığından yaklaşık 6 ay önce çıkan yangın nedeni ile zarar gören okula kütüphane desteği.

Bilindiği gibi 22 Ekim’de Anamur Anıtlı mahallesi Alanoba İlk ve Ortaokulunda yangın çıkmış , yangının verdiği zarar nedeni ile  öğrenciler bir süre Yakacık’taki Mehmet Oğuz Galadran ilkokulunda eğitim-öğretim görmüşlerdi.

Yangının yaralarının sarılmasının ardından öğrenciler tekrar okullarına kavuşmuştu.

Yangında zarar gören okul kütüphanesine de Ak Parti Anamur Kadın Kolları destek verdi.

Ak Parti Anamur Kadın Kolları Başkanı Ayşe Beyreli ŞAKRUCU’nun öncülüğünde başlatılan kampanya ile Anıtlı mahallesi Alanoba İlk ve Ortaokulunda kütüphane oluşturuldu.

Okul Kütüphanesinin açılışına, Milli Eğitim Şube Müdürü Aydın ÇETİNER , Ak Parti Anamur İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Beyreli ŞAKRUCU , Kadın Kolları Üyeleri , öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Ak Parti Anamur İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Beyreli ŞAKRUCU açılışta yaptığı konuşmada ; ” Anıtlı mahallesi Alanoba İlk ve Ortaokulu Kütüphanemizin oluşturulmasına katkı sağlayan destek veren , Anamur Belediye Başkanımız sayın Hidayet KILINÇ’a, Tevhit Kitabevi’ne ,  Ceylan Kırtasiye’ye ,  Zafer Kırtasiye’ye ve kitap desteği veren tüm hayırseverlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak, yangında zarar gören Anıtlı mahallesi Alanoba İlk ve Ortaokuluna kütüphane desteği veren Ak Parti Anamur Kadın Kolları teşkilatını tebrik eder, başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster