reklam
Ana Sayfa Politika 10 Mart 2022 544 Görüntüleme

Ak Parti Bozyazı’da , Kadınlar Günü Programı

Ak Parti Bozyazı’da , Kadınlar Günü Programı

Abdullah UYSAL / anamur postası ( 10 Mart 2022 )

Ak Parti Bozyazı Kadın Kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile Bozyazı Öğretmenevinde bir program gerçekleştirdi.

Ak Parti Bozyazı Kadın Kolları Başkanı Safiye Toprak , programda yaptığı konuşmada ,

8 mart dünya kadınlar günü vesile ile başta sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ ın muhterem eşi Emine ERDOĞAN  hanımefendi başta olmak üzere özellikle şehit annelerimiz ve şehit eşlerinin , gazi annelerimiz ve eşlerinin ,  tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Aramıza hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Ukrayna – Rusya savaşının gölgesi altında kutladığımız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde zarar görenler yine kadınlar ve çocuklar oldu. Yetim kalmış çocukların, yıkılmış yuvaların ve evlat acısı ile yanan anaların acılarının durması için , savaşın biran önce sonlanmasını istiyoruz.

Kadınlarımızın korunduğu , haklarının savunulduğu ve desteklendiği , toplumun her alanına entegre edildiği , kadınlarımızın kılık kıyafeti ile değerlendirilmediği , ötekileştirilmediği bir AK Parti dönemini hep beraber yaşıyoruz.

Değerli hanımefendiler , savaşsız ve huzur dolu dünya temennisi ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüzü kutlar , programımıza katılımınızdan dolayı sizlere ayrıca Cumhur İttifakının kıymetli Kadınlarına , Ak Parti Bozyazı ilçe Başkanımız Seçkin TAŞ’a , Bozyazı belediye başkanımızın eşi sayın Gülseren ÇETİNKAYA hanımefendiye , KACEP Başkanı sayın İlknur AĞLAMIŞ hanımefendiye, 2002 yılından bu tarafa AK Parti Hükümetimizin Kadınlarımızı korumak adına çıkardığı kanunları sunum eşliğinde anlatan sayın  Avukat Beste Yağmur YALDIZ hanıma, programımızı sunan Elife LİMON hocama, Müzisyenimiz Ali AYSAN’a , Belediye Başkanımız sayın  Mustafa ÇETİNKAYA ve Mili Eğitim Müdürümüz sayın Aziz GEDİK  başta olmak üzere Çiçek gönderen Bozyazı’mızın kıymetli insanlarına, bizleri en güzel şekilde ağırlayan Öğretmenevi müdürümüz ve personeline teşekkür ederim. sağ olun, var olun  “ dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE

TEŞEKKÜRLER HEPİNİZE

Hazır Site apk Uzman Tescil