reklam
Ana Sayfa Gündem 23 Kasım 2015 2204 Görüntüleme

AGC’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

AGC’DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Anamur Gazeteciler Cemiyeti başkanı Zümrüt Cömertler,, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayınlayarak tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Geleceğin güvencesi eğitime, eğitim ise idealist  eğitimcilere dayalı olduğunu ifade eden,  Cömertler yayınladığı mesajda; “Öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir” ifadelerini kullandı.

Öğretmenlerin, insanlığı aydınlık yarınlara taşıyan kahramanlar olduğunu ifade  eden Cömertler mesajında” Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenler, ülkemizin de bu vesileyle geleceğine yön vermektedir. Tüm meslek grupları öğretmenlerin  elinde şekillenmektedir. Özgürlüğü, bağımsızlığı, ulusal egemenliği, cumhuriyeti ve demokrasiyi koruyan bu değerleri koruyup yüceltecek kuşakları yetiştiren değerli öğretmenlerin, varlığıyla gelecekten en ufak kaygımız ve endişemiz yoktur.

En zor şartlarda bile, ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan, fedakârlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Başta Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, hayatlarını sürdüren öğretmenlerimize de sağlıklı ve uzun ömür diliyorum.’ Dedi.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster