reklam
Ana Sayfa Gündem 1 Temmuz 2019 2081 Görüntüleme

Adli Kontrol İle Serbest Kaldılar,Aynı Gün Yine Çaldılar

Adli Kontrol İle Serbest Kaldılar,Aynı Gün Yine Çaldılar

Mersin’in Bozyazı ilçesinde yaklaşık 4 aydır seralardan muz çaldıkları belirlenen 2 şüpheli, Bozyazı emniyetinin başarılı çalışmaları neticesinde , kamera görüntülerinden tespit ettikleri bir otomobil ve iki kamyoneti takibe almış,Anamur yönünden Bozyazı’ya giriş yapan bir kamyonetin , Kötekler Mahallesi Yuva Deresi mevkiinde bir muz serasına yanaştığını tespit ederek S.K. ve D.A.D.’yi suçüstü yakalamış, ancak hırsızlık suçlarından daha önce de çok sayıda kaydı olduğu belirlenen şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri mahkemece,‘adli kontrol’ kapsamında serbest bırakılmıştı.

Polis ekiplerinin takibinde olan S.K. ve D.A.D.  , serbest kalmalarının ardından aynı gün akşam saatlerinde,Anamur yönünden Bozyazı’ya tekrar giriş yaptı. Bu sefer Merkez Mahallesi’ndeki bir muz serasına yanaşarak kestikleri yaklaşık 5 bin lira değerindeki muzu, araçlarına yüklemeye başladılar. Polis ekiplerinin takibinde olan S.K. ve D.A.D. kıskıvrak yakalanarak emniyete götürüldü.

Emniyetteki ifadelerinin ardından Adliyeye sevk edilen şahıslar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

kaynak: www.bozyazigazetesi.com

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster