reklam
Ana Sayfa Gündem 20 Nisan 2019 2136 Görüntüleme

” 8. AZITEPE DOĞA YÜRÜYÜŞÜNE ” DAVETLİSİNİZ

” 8. AZITEPE DOĞA YÜRÜYÜŞÜNE ” DAVETLİSİNİZ

Anamur’lu hemşerilerimizin fiziksel aktivite alışkanlığı kazanmasını teşvik etmek amacı ile organize edilen ve bu yıl 8. Gerçekleştirilecek olan “ Azıtepe Doğa Yürüyüşüne “ tüm halkımız davetlidir.

Organizasyonunu Bozdoğan muhtarı Mevlüt Yılmaz,Aza Nurettin Tepe  ve Bozdoğan İlk ve Orta Okulu Müdürü Tahsin Karakaya’nın yaptığı yürüyüş 21 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek.

Bozdoğan Mahallesi muhtarı Mevlüt YILMAZ yaptığı açıklamada ; “ Aktivitemize katılmak isteyen hemşerilerimiz için Pazar günü sabah saat 08:00’de,Anamur Cumhuriyet Meydanından otobüs kalkacaktır.Kendi imkanları ile toplanma merkezimize gelecek olan arkadaşlar için ise yürüyüşümüzün başlama saati 09:00’dur.Yürüyüş sonunda zirvede yoğurtlu keşkek,sıkma-gözleme,çay ve ayran ikramımız olacak ve ayrıca Anamur yöresi halk oyunları gösterisi sunulacaktır. Motokros gösterisi ve hava koşulları uygun olursa yamaç paraşütü gösterisi de yapılacak olan etkinliğimizde  saat 14:00’de dönüş yürüyüşüne başlayıp yaklaşık saat 15:30’da programımızı bitireceğiz.Tüm doğa hayranlarını Pazar günü yapacağımız 8. Geleneksel Azıtepe Doğa Yürüyüşüne beklerim” dedi.

İrtibat için Telefon Numaraları :

Mevlüt Yılmaz
0531 203 4103
Nurettin Tepe
0507 669 6639

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster