reklam
Ana Sayfa Gündem 15 Eylül 2017 2689 Görüntüleme

1 Yıldır Kayıp Aranan Osman’ın Cesedimi Bulundu

1 Yıldır Kayıp Aranan  Osman’ın Cesedimi Bulundu

Önceki gün, Antalya’nın Kemer ilçesi  Kertenbelen civarındaki kayalık alanda bulunan cesedin,Dereköy nüfusuna kayıtlı Osman Kızmaz’a (22 ) ait olma ihtimali güçleniyor.

Geçtiğimiz yıl 10 Ağustosta Antalya’nın Kemer ilçesinde bir otelde çalışmakta iken aniden  ortadan kaybolan Osman Kızmaz’ı  arama çalışmalarında bir sonuca ulaşılamamıştı.

Kemer ilçesi Kertenbelen civarında  yürüyüş yapan ve kayalık alanda bir ceset gören Rus turist, cesede tekrar ulaşabilmek için işaretler koyarak durumu polise bildirdi.iki saatlik bir uğraş neticesinde ceset Kemer Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Cesedin ,Kızmaz’ın kaybolduğu lojmana  yakın olması nedeni ile Osman Kızmaz’a ait olabileceğini düşünen yetkililer , Kemer’de çalışan abla Neşe Kızmaz’ı hastaneye çağırdılar.Abla Neşe Kızmaz , ceset üzerinde bulunan kıyafetleri gösteren yetkililere “ Evet ,bunlar kardeşimin kıyafetleri, bu kıyafetleri beraber almıştık “ diyerek fenalık geçirdi.

Cesedin Osman Kızmaz’a ait olup olmadığı ve ölüm nedeni , pazartesi günü İzmir Adli Tıp Kurumunda yapılacak detaylı otopsinin ardından belirlenecek.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster