reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem 13.02.2015 2023 Görüntüleme

BİZİM HİZMETLERİMİZLE , BİZE ŞOV YAPIYORLAR

Ak parti Anamur ilçe Başkanı   Mustafa Feyzullah YILMAZ ; “Belediyemiz , Ak Parti hükümeti tarafından yapılan hizmetleri sanki kendi yapmış gibi şov yapıyor”, dedi.

YILMAZ yaptığı basın açıklamasında,

Değerli hemşerilerimiz Anamur Ak Parti ilçe teşkilatı olarak ,2 aralık 2014 tarihinde ilçemizde , teşkilatımızın ve delegelerimizin teveccühü ile gerçekleştirdiğimiz kongre sonucu ekibimle beraber bu onurlu göreve getirildik .

Hamdolsun ki ben ve ekibim 56 mahalle ve 63100  nüfusumuza, hemşerilerimize, her türlü ihtiyaçlarında,dertlerinde onların hizmetinde olmaktan gurur duyduk ve hizmetkar olmaya devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle göreve geldiğimiz günden itibaren özellikle uzak mahallelerimizden başlamak üzere Anamur’u karış karış gezip , hemşerilerimizle beraber olmaya gayret ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz . Üzülerek karşılaştığımız bir çok sıkıntılar olsa da bu sıkıntılara çözüm sorumluluğu olan ilçe belediye ve büyük şehir belediyenin hizmetlerini yapılamayıp , aciz kalındığı bahse konu yerleşim bölgelerinde açık açık görülmektedir.

Ne yazık ki , 30 mart seçimlerinde söz verdikleri hizmetleri yerine getirme yerine, Ak Parti hükümetinin mahallelerimize (köylerimize) il özel idare aracılığı ile direk mahalle isimleri ile gönderilen parke taşları üzerinden şov yaptıklarını belirtilerek , parke yol çalışması için gelen parke ve malzemenin , 30 mart öncesi o mahallelerimize götürülerek muhtarlarımıza teslim edildi ve sıra ile de döşenmesine başlandı.

Seçim sonrasına kalan ve sadece döşeme işinin büyükşehir uhdesine geçmesinden dolayı , belediyede sadece  döşeme işçiliğini yapmıştır, yani bu parkelerin temininin onlarla alakası hiçbir zaman olmamıştır.

Biz muhalefet gibi nankörlük yapmayacağız, parke yol çalışmasında seçimden sonraki sadece döşeme hizmetlerinden dolayı emek verenlere teşekkür ederiz.

Ama, Ak Parti hükümetinin temin ettiği parkeleri sanki kendi imkanları ile almış yada temin etmiş gibi her mahallede yapılan çalışma sonunda , 3 metre bez asmayla bu hizmete dışından sahip çıkanlara da fırsat vermeyiz.

Bizlere ulaşıp bu konuda ki sıkıntılarını da dile getiren duyarlı vatandaşlarımıza da ayriyeten şükranlarımızı sunuyoruz, Çünkü millet bu hizmetin nasıl temin edildiğini ayan beyan bilmektedir, saygı ile bilgilerinize sunarız.

ılan

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster