reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem 10.05.2015 3019 Görüntüleme

ŞENLİK KOMİTESİ TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE

Büyük bir coşku ve katılımla gerçekleşen, 1.Bahar Şenliği tertip komitesi ve Gazipaşa’dan şenliğe destek veren muhtarlar, Anamur’da teşekkür ziyaretinde bulundular.

3 Mayıs 2015 Pazar günü, Kaş Pazarı Yaylası yolu üzerideki Gavuranlığı’nda gerçekleştirilen 1.Bahar Şenliği’ni düzenleyen Bulent Ecevit Efe , Kenan Efe,Tertip komitesi üyeleri Hüseyin Demir, Mehmet Demir, Hasan Kahraman, Gazipaşa Akoluk Mah.Muhtarı Yaşar Sönmez, Esenpınar Mah.Muhtarı Sami Polat ve Aydın Mah.Muhtarı Ali Osman Akay, dün Anamur’da şenliğe destek veren kurum ve gezi gruplarına teşekkür ziyaretinde bulundular.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Mersin Büyükşehir Belediyesi Koordinasyon Daire Başkanlığı Anamur Şube Müdürü Mehmet Ünal Erdal, Kükürlüler Derneği Başkanı Gülay Uysal, Bozyazı Turkuaz, Antisk Anamur ve diğer gezi grupları ve STK’lara nezaket ve teşekkür ziyaretinde bulunan şenlik tertip heyetine, gelecek yıl 1 mayısta ikincisi düzenlenecek şenlik için tam destek geldi.

Belediye Başkanı Mehmet Türe ve Büyükşehir Şube Müdürü Mehmet Ünal Erdal, 2.Bahar Şenliği’ni beraber yapacaklarını ve her türlü desteği vereceklerini söyledi.

kon3 kon2 kon1

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

ANAMUR’A YENİ KAYMAKAM ATANDI

ANAMUR’A YENİ KAYMAKAM ATANDI

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster