reklam
Ana Sayfa Eğitim, Foto Galeri, Gündem 25.11.2021 1606 Görüntüleme

Muhtar AKSOY’dan Öğrencilere Şemsiye

Abdullah UYSAL / anamur postası

Tüm dünyayı etkisi altına alan 5 milyondan fazla insanın ölüme neden olan Pandemi dolayısı ile yaklaşık bir buçuk yıldır okuluna gelemeyen öğrenciler ,  okulların  6 Eylülde tam zamanlı ve yüz yüze açılmasıyla öğretmenlerine ve arkadaşlarına kavuştular.

Gözce mahallesi muhtarı Baran AKSOY , “ sizin huzurunuz bizim huzurumuz , EĞİTİM ŞART ” projesi ile  ilçe dışında okuyan öğrencilerin memleketlerine geliş gidiş imkanından tutunda , kuaför masrafı , kırtasiye masrafı gibi birçok alanda mahallesinde bulanan öğrencilerinden desteğini esirgemedi.

Şimdi de de kış mevsimin kendini iyice hissettirmesi ve yağmurlu günlerin bizi bekliyor olması nedeniyle okulda tüm öğrencilere onların ıslanmaması ve daha sağlıklı bir şekilde okullarına gidip gelebilmeleri için şemsiye hediye etti.

Okulda öğrencilere şemsiyelerini dağıtan Gözce muhtarı Baran AKSOY , “ onları mutlu görmek , yüzlerindeki tebessümü görmek beni de mutlu ediyor. Hepimizin huzuru için Eğitim Şart “ dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , bu duyarlı davranışlarından dolayı Gözce mahallesi muhtarı Baran AKSOY’u tebrik ediyor , başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster