reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem, Politika 30.01.2015 1899 Görüntüleme

MHP İl Başkanı’ndan Başkan Türe’ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Sebahattin Kılıç Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’yi ziyaret etti.

İlçe kongreleri sonrası istişare ve ziyaretler için Mersin’in tüm ilçelerine ziyaretler gerçekleştiren MHP İl Başkanı Sebahattin Kılıç Anamurda da Anamur Belediyesi’ne gelerek Belediye Başkanı Mehmet Türe’yi makamında ziyaret etti.

Akşam saat 19:00’da Anamur’da düzenlenecek olan istişare yemeği öncesi teşkilatları ve belediyeyi ziyaret eden İl Başkanı Kılıç’ı Başkan Türe Belediye Hizmet Binası önünde karşıladı.

Makamda yapılan sohbette Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe MHP Mersin İl Başkanı Sebahattin Kılıç ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri’ne Anamur’da belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. İlçe Teşkilatı ve Ülkücü kurum ve Kuruluşlar ile istişare halinde olduklarını belirten Başkan Mehmet Türe ‘Anamurlular’a en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz, şbiraz önce de Atatepe’den geldik. Yurt genelinde açtığımız ulusal mimari proje yarışması sonuçlandı, 1. gelen proje mimarlarımızla Atatepe’de incelemelerde bulunduk, kısa zamanda Anamur’a bu projeyi kazandırmak istiyoruz’ dedi.

MHP İl Başkanı Sebahattin kılıç da Başkan Mehmet Türe’yi çalışmalarından dolayı tebrik ederek başarı dileklerinde bulundu.

Ziyaret içilen çay ve yapılan sohbetlerin ardından son buldu.

İl Başkanı Kılıç MHP ilçe Başkanları ile akşam saatlerinde istişare yemeğinde bir araya gelecek.

mhp il1

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

ANAMUR 2015’TE ŞAHA  KALKACAK

ANAMUR 2015’TE ŞAHA KALKACAK

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster