reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem 5.06.2015 2527 Görüntüleme

Kanser ve Ebolaya Karşı Reishi Mantarı

Çin tıbbında kullanılan ve ölümsüzlük mantarı olarak bilinen “Reishi Mantarı”nın kanser hastalıklarına ve ebola virüsüne karşı koruyucu özelliğe sahip olduğu bildirildi.

Doctor Reishi Türk Kahvesinin 40 Yıllık Hatırını İçine Sağlık Katarak 80 Yıla Çıkarmayı Kendisine İlke Edinen 2014 Yılında Adana GÜNEP PANAROMA İş Merkezinde Kadir UYSAL Tarafından Kurulmuş Bir Şirkettir. Dünyada Petrolden Sonra En Çok Tüketilen Sıvı Olan Kahvenin Dünya Pazarındaki Rehavetinin Farkına Varan Doctor Reishi Kurucusu Kadir Uysal  Reishi Mantarlı (Kırmızı Mantar) Türk Kahvesinin Dünyanın 1 Numaralı Üretici Firması Olan DXN Firmasından Türkiyenin Distribütörlüğünü 158. Ülke Olarak Almıştır.Almış Olduğu Distribütörlük Sonucu Doctor Reishi Network Marketing Şirketini Kurup Harika Bir Kazanç Planı İle Avrupa Piyasasına Açılmış Ve Daha Şimdiden Ses Getirmeye Başlamıştır.Şirketin İlk Hedefi Olarak Kısa Vadede 50000 Temsilciye Ulaşmak Olduğunu Beyan Eden Doctor Reishi Kurucu Kadir UYSAL Tüm Avrupa’da Ekip Kurma İmkanı Sağlamaktadır.

Doctor Reishi firması kurucularından Kadir Uysal, yaptığı açıklamada, firma olarak “Kahve keyfinize sağlık ekledik” sloganıyla yola çıkarak, alternatif tıpta “Ölümsüzlük Mantarı” olarak da bilinen “Reishi Mantarı” katkılı Türk Kahvesi’nin üretimini dünyada ilk defa yaptıklarını söyledi.

Ürünlerinin dünya tıp literatüründe de onaylanmış, kişilerin bağışıklık sistemini güçlendirerek sağlıklarını tehdit eden kanser hastalığı ve ebola virüsüne karşı koruyucu özelliği olan bir ürün olduğunu vurguladı. Uysal, “Kahvemizin tadı, piyasalarda kişilerin içimlerine sunulan diğer Türk kahvelerinden farklı değildir. Fakat içerisindeki saf Reishi mantar tozu sayesinde sağlıklarına vereceği fayda diğer Türk kahvelerinden kat be kat fazladır” dedi.

Reishi Mantarının yıllardır Çin tıbbında kullanılan ve ölümsüzlük mantarı olarak bilinen bir kırmızı mantar türü olduğunu belirten, Uysal şöyle devam etti:

“Özellikle kanser hastalarında iyileştirici özellik gösteren bu mantar insan fizyolojisinde oluşan aksaklıkların giderilmesinde de önem arz etmektedir. Bunlardan başlıcaları Yüksek kötü kolestrol, şeker hastalığı ve mide rahatsızlıkları gibi hastalıklardır. Reishi Mantarı beyine giden oksijen miktarını arttırdığından dolayı kullanan kişilerin daha zinde ve enerjik bir gün geçirmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda güçlü bir antioksidan oluşundan dolayı yaşlanma karşıtı özellik göstermektedir. Reishi Mantarı, bağışıklık sistemimizin güçlendirilmesinde ve organların düzenli çalışmasında önemli bir rol oynamaktadır.”

Ürünlerinin üretim aşamasında tanıştıkları bir göğüs kanseri hastasının, hastalığının tedavisi sürecinde ürünü kullanarak etkin faydasını gördüğünü belirten Kadir Uysal hastalığı yendiğini ve kendilerini seri üretim konusunda cesaretlendirdiğini sözlerine ekledi.iha

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil