reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem, Politika 5.04.2015 2197 Görüntüleme

Genel Başkan Yardımcısı ŞEN, “ARAMIZDA HAİN VAR”

Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fahri ŞEN, gazetemize yaptığı açıklamada ;

“Türk milletinin içerisinde sinsice büyüyüp tuzaklar kuran ve nereye bakarsanız bakın mevcut varlığını; vatanperver Türk gençlerimizi, sivillerimizi , tarihimizi ve hatta tarihi miraslarımızı ,dilimizi dejenere ederek kan döken hizipçi bir millet ; terör eylemlerinin temelini kuran , destekleyip büyüten yahudi ırkına, karşı Türk ırkının vermiş olduğu savaşta , Türk ırkı asla yenik düşmeyecektir .

Türk yurdunu sözde demokratik söylemleri gerek milletimizin manevi duyguları ve zoraki dayatılan kabul edilesi mümkün olmayan yasaları , büyük  İsrail’in kuruluş kapılarını açan iğrenç kuralları , asil ırkımıza istemsizce kabullendirilmektedirler .

Irkımızın ana yurdu olan Türkiye’yi kaosa sürükleyip içlerinde tarihten bu yana var olan intikam almaya yönelik kinlerini bekleyen Avrupa ve dünya yı yönetmek isteyen terör ırkı , Yahudilere  terk edilmiştir .

Sözde tanrı tarafından seçilmiş ırk olarak böbürlenen, ülkenin tüm kaynaklarını sinsice eline almış olan bu fitne  çıkaran lanet ırkın , Türk ırkı tarafından durdurulması yönünde tüm vatanperver arkadaşların bir arada olmaları şarttır.

Geçen yazımızda Türklerin içerisinde sinsice büyüyen ve yükselen  Yahudi  tehlikesinden bahsetmiştik. Bünyemizin en büyük kangreni olan hastalıklı  Yahudi  ırkını deşifre etmeye devam edeceğiz. Bankacılık, sanat, edebiyat, medya, sinema gibi kuruluşların temelini ellerinde bulunduran bu kuruluşlar ile siyasete dahi istedikleri gibi yön veren ,gerçek vatan evlatlarını birer hain ,hainlerin ise birer kahraman olarak göstermektedirler.

Devletin kritik makamlarına kendi himayeleri altındaki kişileri getirip, anavatanın öz çocuklarını büyük borçların altına sürükleyip ,ülkenin ekonomisi dahil yüce Türk milletinin ceplerindeki son meteliğe kadar alarak, diziler, filimler gibi medya kuruluşları ile ahlaksızlığı ,güvensizliği empoze edip, halkın arasına fitne tohumları ekme amaçlı kullanarak insanlarımızı bir birine düşüren  bu vatansız hizipçi, sinsi ırk , bugün aynı hizip ,aynı sinsilik ve aynı gizlilikle çalışmalarına devam etmektedirler.

Türk milletinin gelmiş olduğu noktaya baktığınızda toprak bütünlüğü dahil Türk milletinin hiç bir güvencesi kalmamıştır. Bizim ilk görevimiz Türk ırkının ayağına yapışan Yahudi terör örgütü olan ,Türk düşmanlarına dur demektir.

Yahudi lobilerinin durdurulması için bütün fedakarlıkları göze alıp, son derece alınması güç kararları halkımız adına alarak , tüm tehlikelere rağmen savaşmaktır.

Bizden çaldıkları ve sadece bize ait olan her şeyi ,ne olursa olsun geri alacağız.

Göreceksiniz zararlı çıkan yine onlar olacak tarih yine Türklerden yana olacaktır…”,dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster