reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem 18.03.2015 2149 Görüntüleme

GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI ZÜMRÜT HANIM OLDU

Anamur gazeteciler cemiyeti olağan 4. olağan genel kurul toplantısı yapıldı.
Cemiyet başkanı Turan Ada’nın vefat etmesi nedeniyle genel kurul kararı alınan cemiyet genel kurulunda divan başkanlığını Ali Tandoğan kâtip üyeliğini ise Kamil Cömertler yürüttü.
Denetim ve faaliyet raporlarının okunması ve ibrasının ardından seçimlere geçildi.
Divan başkanlığına tek liste sunuldu. Gizli oylama ve açık tasnif sonucunda Anamur gazeteciler cemiyeti asil üyeliklerine Zümrüt Cömertler, Tahsin Ünlü, Mithat Ünal, Oktay Demir ve Yaşar Yiğit seçildiler.
Denetim kurulu asil üyeliklere ise Ali Tandoğan, Muharrem Garip ve Mukaddes Kiriş getirildi.
Divan Başkanı Ali Tandoğan genel kurul açılışında Genel kurulun Anamur’a hayırlı uğurlu olması temennisiyle şunları söyledi “Anamur gazeteciler cemiyeti başkanlığına bir bayan arkadaşımızın seçilmesi, güzel bir başlangıç oldu, cemiyetimizin ileriki dönemde iyi işler yapacağına inanıyorum” dedi.
Anamur Gazeteciler cemiyeti başkanlığına seçilen Zümrüt Cömertler ise “Gazeteciler cemiyeti bu günü kadar getirmiş olan ve geçtiğimiz günlerde aramızdan ayrılan başkanımız Turan Ada’yı saygıyla anıyorum, Anamur’lu gazeteci arkadaşlarımızla hep birlikte önemli projeler geliştirmeyi hedefliyoruz.Anamur basın kuruluşları arasında birlik ve dayanışma içinde çalışarak tüm arkadaşlarımızla birlikte Anamur sosyal,toplumsal,kültürel etkinliklerinde de Cemiyet olarak üzerimize düşen sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi hedefliyoruz” dedi.

Anamur Postası olarak Anamur Gazeteciler Cemiyeti başkanlığına seçilen  Zümrüt Hanım’ı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster