reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem, Politika 26.02.2015 2583 Görüntüleme

FAHRİ ŞEN DYP MİLLETVEKİLİ A.ADAYI

Doğru Yol Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fahri ŞEN, Mersin’ den Millet vekili aday adayı olduğunu açıkladı.
ŞEN yaptığı açıklamada ;
Milletin kendisine vekil yaptığı kişilerin seçimden seçime değil, her gün milleti ile iç içe olması gerektiğini vurguladı , bunun için her hafta iki gün seçim bölgemde olacağım. Yani ayda 8 gün Anamur ve Mersin genelinde vatandaşlarımızın dert ve sıkıntılarını dinleyeceğim, onların isteklerini Türkiye Büyük Millet Meclisin’nde seslendireceğim.” Dedi.
Bölgemiz insanının tarımdan geçimini sağladığını kaydeden Şen, insanımızın tarım girdilerinin çok yüksek olmasına rağmen ürünlerinin para etmemesinden dert yandığını sözlerine ekledi.
DYP Mersin Milletvekili Aday Adayı Fahri Şen, çiftçilikle uğraşan herkese çiftçi kart vereceklerini ve bu kartın sahibi olanlarında akaryakıtlarını yarı fiyatına alacaklarını belirtti. DYP’nin iktidara gelmesi durumunda her çiftçinin bir traktöre sahip olacağınıda sözlerine ekleyen DYP Mersin Milletvekili Aday Adayı Fahri Şen, Anamur’un geleceğinin ise turizmin gelişmesine bağlı olduğunu vurguladı.
Geçmiş dönemde seçildikten sonra aslı olan milletin unutulduğunu ifade eden Şen, “Bizim farkımız işte burada olacak. DYP olarak biz milletimizi ayağımıza çağırmayacağız. Biz halkımızın ayağına geleceğiz. Milletin vekaletini üstlenmekte işte böyle olur.” Dedi. Şen, partisinin, kendisini Mersin’den birinci sıradan aday göstereceği yönünde de iddialı konuştu

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster