reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem 28.03.2015 2046 Görüntüleme

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNDEN TEŞEKKÜR

Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılında Çanakkale şehitlerimizi ve 6 yıl önce 25 Mart 2009 yılında üzerindeki sis bulutları dağılmayan, şaibeli helikopter kazası sonucu kaybettiğimiz BBP Genel Başkanı, Şehit Liderimiz Muhsin YAZICIOĞLU ve 5 dava arkadaşları için okuttuğumuz Mevlid programına katılan tüm Anamurlu hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.

Şehid Liderimizin bizlere bıraktığı en büyük mirasından biri Türk-İslam Birliği davasıdır. Bu nedenle Türk Vatanı’nın bölünmez bütünlüğü ve Türk Milleti’nin birliğinin büyük tehdit altında olduğu bu hassas dönemde, Rahmetli Muhsin YAZICIOĞLU Başkanımızın ne kadar haklı olduğu bir kez daha görülmüştür.

Rahmetli Şehit Liderimiz, “Böldürtmeyeceğiz, soydurtmayacağız, Türkiye’mize, MirastarIarımıza her şeyiyle sahip çıkacağız.” Demiştir. Bu nedenle, Aziz Vatanın bölünmesinin önüne geçmek için, Türk Milletinin birlik ve beraberliği için, BBP ‘ nin TBMM de olması gerektiği gün gibi aşikârdır.

Şehadetinin üzerinden 6 yıl geçmesine rağmen, ölümündeki şaibenin giderilememiş olması, Türkiye’de hukukun üstün olmadığı, üstünlerin hukukunun uygulandığının göstergesidir.

Anamur Büyük Birlik Partisi Teşkilatı ve Alperenler olarak, şehidimizin bıraktığı emanete sonuna kadar sahip çıkacağız. Çanakkale Zaferinin 100. Yılında vatan için can veren tüm şehitlerimizi ve şehadetinin 6. Yılında Şehit Liderimizi ve 5 dava arkadaşını rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Allah hepsini rahmeti ile kuşatsın, mekanları cennet olsun.    Özcan ÖZALTUN BBP Partisi Anamur İlçe Başkanı

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster