reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem, Magazin 16.02.2015 1794 Görüntüleme

Bulut’tan Yılmaz’a Sert Yanıt

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz’ın parke açıklamalarına MHP İlçe Başkanı Erdal Bulut’tan sert yanıt geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz’ın seçimden önce köylere döşenecek olan parkeleri Ak Parti Hükümeti Temin etti. Ama seçimden sonra döşeme işi MHP’li Belediyelere kaldı. Ama biz Muhalif partiler gibi nankörlük etmeyeceğiz. Döşeme çalışmalarına teşekkür Ederiz. Ama mahalleleri gezdiğimizde gerek İlçe Belediyesi’nin gerekse Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin yetersiz kaldığını görüyoruz.”

Şeklindeki eleştirisine MHP İlçe Başkanı Erdal Bulut’tan sert yanıt geldi. Ak Parti için ‘Aldatma ve Kandırmayı Bırakıp Herkes Kendi İşine Baksın’ diyerek kinayeli bir dil kullanan MHP İlçe Başkanı Erdal Buluûn açıklaması aynen şöyle;

Bulut: ‘Herkes Kendi İşine Baksın..!’ Geçtiğimiz günlerde Anamur’da taşı taş üstüne koymaktan aciz olanların yapmış olduğu talihsiz basın açıklamasında İlçe Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz’e atfen hizmet üretemediği hususunda iktidar partisinin açıklamaları olmuştur. Bizler Milliyetçi hareket Partisi Anamur İlçe Teşkilatı olarak bu açıklamayı yapanlara öncelikle çağrıda bulunmak istiyoruz. Bu Yüce Millet kimin hizmet üretip üretmediğine 30 Mart’ta en güzel cevabı vermiştir.

Anamur ve Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmetlerden rahatsız olmanız gerekmiyor. Aksine yapılan bu hizmetlerden Anamur’da yaşayan bireyler olarak sizler de istifade ediyorsunuz. Öncelikle belirtmeliyiz ki; 30 Mart seçimleri öncesinde Anamur Köyleri’ne (Mahalle) indirilen parke taşlar Milliyetçi Hareket Partisi’nin 24 İl Genel Meclis Üyesi ile iktidar olduğu Mersin İl Özel İdaresi 2014 Yatırım Programı ve daha sonra yapılan ‘Ek Program’ gereğince Anamur’a gönderilmiş olup ihale yapacak zaman kalmadığı için döşeme işinin belediyelere bırakılması kararlaştırılmıştır. Belirtilen dönemde Mersin’de AKP muhalefet konumunda idi. Bu konuda en son konuşacak olanın ilk konuşmayı yapması şaşırtıcıdır.

Allah’a şükürler olsun ki, o parkelerin indirilmesi ve döşenmesi MHP’li İl Genel Meclis Üyelerimiz ve Belediyelerimiz’e nasip olmuştur. Bu gün itibariyle bu parkelerin %90 (46.000 metrekare) seviyesinde döşenme işlemi bitmiş, inşallah önümüzdeki süreçte de %100’ü tamamlanacaktır. Bu parkeler AKP’nin değil Milletin malıdır. Bu parkelerin döşendiğinden halkımızın haberdar edilmesi için asılan afişlerimize bez parçası diyen zihniyetin ülkemizde Türk Bayrağı’nın yanına asılan paçavraları hazmederek ses çıkarmaması manidardır. Bu gün ülkemizin bir bölgesinde valisiyle, kaymakamıyla, mahkemeleriyle, vergi daireleriyle devlet oluşumuna gitmekte olan yapıya seslerini yükseltmekten aciz olanların şapkalarını önüne koyup düşünmelerini bekleriz.

12 yıldır genel iktidarda olanların Anamur’da olup bitenlerden bihaber olduğu aşikardır. Anamurlu açılışı her yıl ertelenen Mersin-Antalya Bölünmüş Yolu’nun ne zaman tamamlanacağını öncelikle merak etmektedir.

Anamurlu 50 senedir gidip geldiği Anamur İskelesi’ndeki ‘İskele Yaya Trafiğine Kapalıdır’ levhasının ne zaman kaldırılacağını merak etmektedir.

Anamurlu yıllar önce ilkokul çağlarındaki çocuklarımızı turizm yerleri olarak gezdirdiğimiz Köşekbükü Mağarası’nın yangından bu zamana kadar neden onarımdan geçmediğini merak etmektedir.(Anamur Belediyemiz tarafından çalışmalara başlanmış olup en kısa sürede tamamlanacaktır.)

Anamurlu her yağmurda çamur içinde kalan ve girişinde göl oluşan mülkiyeti, bakım onarımı ve işletmesi Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait olan Anamur Şehir Stadyumu’na neden ilgi gösterilmediğini öğrenmek istemektedir.

Tüm sorumluluğu AKP iktidara ait olan Mamure Kalesi’nin tarihi topunun çalınması, ki 24 saat bekçisi olduğunu zannettiğimiz bir mahalde meydana gelmesi, Anamur halkını düşündürmektedir. Anamurlu KKTC Su Hattı kapsamında delik deşik edilen yolların tamiratının neden yapılmayarak belediyeye bırakıldığını ve Sanayi Sitesi-Yarma arasındaki tehlike ve görüntü kirliliği arz eden kanalların tamiratının yapılıp yapılmayacağını merak etmektedir.

Anamur aşkıyla(!) yanıp tutuşan AKP İlçe Yönetimi, Hizmetleri Engellemek Yerine iktidar gücünü neden buralarda kullanmamaktadır. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Teşkilatı olarak tekrar seslenmek istiyoruz;

Herkes Kendi İşini Yapsın..!”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

DİKKAT ! YAĞMUR GELİYOR

DİKKAT ! YAĞMUR GELİYOR

Hazır Site apk Uzman Tescil