reklam
Ana Sayfa Eğitim, Foto Galeri, Gündem 4.03.2015 2197 Görüntüleme

BOZYAZI’YA ÖZEL LİSE MÜJDESİ

Bozyazı’da  yıllardır faaliyet gösteren  Bozyazı Etüt Eğitim Merkezi , Temel Liseye dönüşüm için çalışmalarına başladı.

Yıllardır Bozyazı’da  faaliyet gösteren Etüt Eğitim Merkezi , 2015 – 2016 Eğitim öğretim yılı için dershanelerin öğrenci kabul edemeyeceği ve kapanacak olmasından dolayı , Eğitim faaliyetine Bozyazı’da özel lise olarak devam etme kararı aldı.

Bozyazı Etüt Eğitim Merkezi kurucusu Mustafa ŞEKER, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Dershanelerin kapanacak olmasından dolayı , yıllardır sürdürdüğümüz eğitim faaliyetine , temel lise olarak devam etme kararı aldık.

Dershane ve etüt merkezlerinin kapanacak olmasından dolayı , öğrenci velilerimizin öğrencilerini üniversiteye hazırlama  konusunda tereddütlerinin olduğunu gördük. Bizde arkadaşlarımızla bu durumumdaki  velilerimize destek olmak amacıyla, mevcut kurumumuzu özel liseye çevirme kararı aldık .Bozyazı’da  tek olan kurumumuzu liseye çevirerek , gerekirse haftada yedi gün eğitim-öğretim verip ,  öğrencilerimizi üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlayacağız .Üstelikte bu hizmeti bir özel okul parasına değil , bir dershane parasına yapacağız. Böylece hem velilerimizin hem de öğrencilerimizin  kaygısına son vermiş olacağız. Önümüzdeki günlerde ön kayıt için gerekli izinleri alıp, kayıtlara başlayacağız “ ,dedi.

ılan

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster