reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem, Spor, video galeri 10.03.2015 1921 Görüntüleme

Bereç ,”şehrimize , takımımıza sahip çıkın”.

Bal ligine yükselmek için , Play Off maçlarına kalan, şu ana kadar oynadığı iki maçın ilkinde Silifke Belediye Spor’a mağlup olan Anamur Belediyespor,  kendi sahasında Tarsusgücü ile oynadığı maçı kazandı. Üçüncü maçına çıkacak olan Anamur Belediye Spor , kalan sekiz maçı da kazanmak istiyor.

Anamur Spor Yönetim Kurulu Üyesi,kulüp müdürü ve aynı zamanda Şimşekler Gurubunun Reis’i olan Özgür BEREÇ tüm Anamur’ luları yarın maç saatinde statta olmaya davet etti.

Bereç , “Bugün ( 11.03.2015 ) saat 14:00 de sahamızda Erdemli Belediye Spor ile çok önemli bir maça çıkacağız Buradan Anamur’da yaşayan insanlara sesleniyorum , “Bu bir onur şeref meselesi  , burada  bir savaş yapılıyor. Rakiplerimizin hepsi bu işe her yönüyle saldırıyor , sahip çıkıyor Anamur bu konuda çok geride ve  bu bize yakışmıyor . Özellikle gençler gelip şehrimizin takımına sahip çıkıp destekleyeceğine ya motorla yada kafe köşelerinde geyik yapıyor . Uyanın gençler , şehrimize takımımıza sahip çıkın. Delikanlılık bunu gerektirir , bu sözlerim her kesime , bu işin siyaseti olmaz . Anamur ’lu isek , Anamur’dan ekmek yiyorsak herkes bu takıma sahip çıkmak zorunda . Üzerinizdeki ölü toprağını atın ve birleşip bu takımı BAL LİGİNE çıkaralım. Çarşamba günü o stat dolsun , gençler uyanın artık çarşamba hepinizi stada bekliyorum Anamur’da okuyan yüksek okullu arkadaşlara da sonsuz teşekkürler .Yabancı olmalarına rağmen beni kırmayıp gelip destekliyorlar , onlar geliyorsa Anamurlularında o stadı doldurması gerekiyor .Haydi millet , herkes elini taşın altına soksun .Bu bizim onur mücadelemizdir saat 14:00 da stattayız “ dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil