reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem 9.06.2016 2981 Görüntüleme

Başkan Yardımcıları Şehri Denetledi

Mersin ili Anamur ilçesinde Belediye Başkan Yardımcıları şehri denetleyerek ,vatandaşlardan istek ve şikayetleri yerinde dinlediler.

Anamur Belediye Başkan Yardımcıları Sezai Şimşek, Hüseyin Gürel ve Mahmut Kara Anamur cadde ve sokaklarında vatandaşlarla konuşarak istek ve şikayetleri yerinde görerek değerlendirdi.

Başkan Yardımcıları Zabıta Müdürlüğü, Yapı-Denetim Müdürlüğü, İmar Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ile birlikte 09 Haziran 2016 Perşembe günü Atatürk Bulvarı, Muşurup Sanat Sokağı, Tahsin Soylu Caddesinde eksikliklerin tespitini yaptı. Şehir içinde kaldırımı işgal eden işyerleri, uygunsuz koyulan tabelaları, binaların ön cephesinde bulunan kabloları, gelişi güzel döşenmiş klima motorları ve çevre düzenini bozan esnaflar tespit edilerek raporlandı.

Konuyla İlgili açıklama yapan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, “ Daha düzenli ve görüntü kirliliğinden uzak bir Anamur için gece gündüz demeden Anamur Belediye Başkan Yardımcıları’mızla, mesai arkadaşlarımızla ve vatandaşlarımızla el ele vererek hep birlikte en iyisini yapmaya ve sorunları yerinde tespit ederek çözümler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

denetle5 denetle4 denetle3 denetle2

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster