reklam
Ana Sayfa Ekonomi 10 Ekim 2016 2413 Görüntüleme

Başkan Türe,Gazi Alpaslan Fidan’ı Ziyaret Etti

Başkan Türe,Gazi Alpaslan Fidan’ı Ziyaret Etti

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe 8 Ekim Cumartesi Günü,Tekeli mahallesinde Gazi Alparslan Fidan’ı ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde Hakkari Yüksekova da bölücü örgüt mensuplarınca gerçekleştirilen patlamada yaralanan,Bozyazı nüfusuna kayıtlı Uzman Çavuş Alparslan Fidan’ı ziyaret eden Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Gazi’ye geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Anamur MHP E. İlçe Başkanı Erdal Bulut, Bozyazı MHP İlçe Başkanı Turhan Tuna ve Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Ali Rıza Kibrit Tuna ile birlikte Gazi’nin Bozyazı Tekeli Mahallesinde bulunan evini ziyaret eden Başkan Türe’yi Gazi Alparslan Fidan’ın babası Tekeli Muhtarı Süleyman Fidan  karşıladı.

Gazi’nin ailesi ile sohbet eden Başkan Mehmet Türe Gazi Alparslan Fidan’a geçmiş olsun dileklerini iletirken “Sizin gibi kahramanlar olduğu sürece bu milleti ve bu devleti hiçbir güç yıkamayacak. Vatanımızın üzerinde Şanlı Türk Bayrağını sonsuza dek dalgalanması için Türk Milleti olarak kanımızın son damlasına kadar mücadele etmeye hazırız. Vatanımız üzerinde hain emeller güdenlerin emellerini Millet olarak boşa çıkaracağız. Türk Devleti güçlüdür, bu uğurda hepimiz birer gazi, birer şehit olmaya hazırız”dedi.

Gazi Alparslan Fidan ziyaretleri dolayısıyla Başkan Mehmet Türe’ye teşekkür ederken durumunun gün geçtikçe iyiye gittiğini ifade ederek,ziyareti çeken basın mensupları aracılığıyla kendisini merak edenlere teşekkürlerini iletti. Ziyareti sonrasında birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi.

gazi1

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Anamur’da Elektrik Kesintisi

Anamur’da Elektrik Kesintisi

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster