reklam
Ana Sayfa Ekonomi 25 Ocak 2022 334 Görüntüleme

Başkan POÇULU’dan Teşekkür Mesajı

Başkan POÇULU’dan Teşekkür Mesajı

Abdullah UYSAL / anamur postası

Üç dönem Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlık görevini yürüten Ahmet ÇETİN’in tekrar aday olmayacağını açıklamasının ardından , Anamur Esnaf Sanatkârlar kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığını da sürdüren Ahmet ÖZDEMİR’in  yanı sıra Özkan POÇULU ve İbrahim ATEŞ aday olduklarını açıklamışlar, dün Yıldız Düğün Salonunda  yapılan Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı seçiminde Özkan POÇULU Başkanlığa seçilmişti.

Başkan POÇULU bugün yayınladığı mesajında , ” Anamur’umuzun çok değerli Esnafları ve kıymetli Anamurlular seçim çalışmamız süresince bizlerin yanında olan , olamayan destekleyen, desteklemeyen oyu olmayan ama gönlü bizimle olan Tüm Esnaflarımıza ve Anamur halkına teşekkür eder saygı, sevgi ve şükranlarımı sunarım.

Rabbim bize seçimi kazanmayı nasip etti her şey siz değerli Esnaflarımızın sayesinde olduğu bilincini asla yitirmeden , ayrım yapmadan elimizden gelenin en iyisini yapmak için şahsım , yönetimim ve denetim kurulum olarak var gücümüz ve gayretimizle çalışmalarımız devam edecektir.

Sözlerimi bitirirken tekrardan tüm Esnaflarımıza ve Anamur halkına saygı ve sevgilerimle Allaha Emanet Olunuz ” dedi.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , Anamur Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’na seçilen Özkan POÇULU’yu  tebrik eder , başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil