reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem, Magazin 4.04.2015 3276 Görüntüleme

BARGELLO PARFÜM GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI

Anamur’da hizmete giren Bargello bay-bayan parfüm satış mağazasının açılışı görkemli bir törenle yapıldı.

Açılış öncesi misafirlere hoş geldiniz konuşması yapan İşletme sahibi Emekli Öğretmen Abdullah Uysal, “Anamur’da hizmette olan Bargello Parfüm , Dermatolojik testleri yapılmış insan sağlığına zararı olmayan ISO 9001 Belgesi olan ve çevreye duyarlı bir üründür. Dünya Helal Birliği Belgesi ile ürüne ayrı bir güven katan Bargello parfüm yurt dışından ithal olarak gelen esanslarıyla “orijinale en yakın parfüm biziz” iddiasındadır. Kalitesinin yanı sıra uygun fiyatlara da sahip olan Bargello her kesime hitap eden bir markadır”Dedi.

Yeşilyurt Mah. Atatürk Bulvarında resmi açılışı gerçekleşen Bargello bay-bayan parfüm işyerinin açılışı dua okunarak başladı. Daha sonra Kurdele kesimi için Anamur Belediye Başkan yardımcı Hüseyin Gürel, Esnaf Kefalet Kooperatifi başkanı Ahmet Özdemir, AK Parti İlçe başkanı M. Feyzullah Yılmaz, CHP İlçe başkanı Ayhan Güven İşletme sahibi Emekli Öğretmen Abdullah Uysal, açılışı birlikte yaptılar.

Türkiye’de 107, Dünya’da 210. mağazasını Anamur’da açan Bargello bay-bayan parfüm İşyerinin resmi açılışında davetlilere ikram edilen kokteylin ardından yeni işyerini gezen vatandaşlar işyeri sahibi Abdullah Uysal’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

www_anamurgundem_com02428 www_anamurgundem_com01264

 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster