reklam
Ana Sayfa Eğitim, Foto Galeri, Gündem, Magazin, Politika 12.03.2015 2655 Görüntüleme

BAHÇELİ , Mersin Tanıtım Günlerinde

Anamur Belediyesi 12-15 Mart 2015 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan 1.Mersin Tanıtım Günleri için standını hazırlayarak ziyarete açtı.

Anamur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan standa Anamur’un tanıtımına her platformda katkı sağlayan Anamed Özel Hastanesi, Ünlüselek Hotel, Kaş Tour, Anamur Deniz Dünyası ve Anamur Organizasyon da destek verdi. Anamur’un tanıtımına katkı sağlayan firmalar ve Anamur Belediyesi işbirliğinde açılan standta misafirlere Muz, Kavrulmuş Yer Fıstığı, Çilek ve Samsıra ikramında bulunuluyor. Görsel tanıtım ürünlerinin de dağıtıldığı stand yoğun şekilde ziyaret ediliyor.

Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Mersin Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerinin ev sahipliği yaptığı 1.Mersin Tanıtım Günleri’nin açılış kurdelasını Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli kesti.

MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, MHP Genel Başkan Yardımcıları, MHP Mersin Milletvekilleri, MHP Mersin İl Başkanı Sebahattin Kılıç ve İlçe Belediye Başkanları kurdela kesimin ardından standları ziyaret etti. Yoğun kalabalık arasında standları gezen MHP lideri Dr.Devlet Bahçeli Mersin İlçe Belediyelerine ait standları da ziyaret etti.

Anamur Belediyesi’ne ait Anamur standında , Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Genel Başkan Dr.Devlet Bahçeli’ye üzerinde Türk Bayrağı bulunan, kenarı deniz kabukları ile süslenmiş tabloyu hediye etti ve Anamur ürünlerini tanıttı. MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli standda hatıra fotoğrafı çektirdi. MHP Genel Başkanı Dr Devlet Bahçeli’ye muz ve çilek ikramı yapıldı, Genel Başkan Bahçeli Anamur Yöresi Halk Oyunlar Ekibi minikler grubu ile de fotoğraf çektirdi.

Mersin Tanıtım Günleri kapsamında her gün ayrı belediyeler evsahibi olmak üzere 15 Mart pazar günü Anamur Belediyesi, Bozyazı, Gülnar, Aydıncık Belediyeleri etkinlikleri gerçekleştirilecek. Etkinliklerde halk Oyunları, yerel yemekler, kent orkestrası konseri, yerel sanatçılar konserleri ve Yahya Doray Konseri gerçekleşecek.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe de ailesi ile birlikte Ankara’ya giderek Mersin Tanıtım Günleri kapsamında açılan Anamur Standı’nın başında bulunuyor.

mersin tanıtım günleri (1) mersin tanıtım günleri (3) mersin tanıtım günleri (4) mersin tanıtım günleri (6) mersin tanıtım günleri (7) DB

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster