reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem, Magazin 1.03.2015 2678 Görüntüleme

ARTIK ALMAKTA KOLAY , SATMAKTA

Çağımız bilgisayar çağı , çağımız internet çağı ve bu sistem biz istesek te istemesek te hayatımızın her alanında var.

Birçok konuda hayatımızı inanılmaz ölçüde kolaylaştıran bilgisayar ve internet , bazı zamanlarda da içinden çıkılmaz bir hal almaktadır.

Biz bugün burada tabi ki işimizi kolaylaştıran , daha kısa zamanda daha çok kitleye hitap edebilen yönlerinden bahsedeceğiz.

Günlük hayatta birçoğumuzun  mutlaka  kullandığımız veya merak edip , adını duyup ama kullanamadığımız alışveriş siteleri vardır.

Bu sitelerin ortak amacı , dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar alıcı ile satıcıyı sanal bir çatı altında buluşturmaktır.

Şimdi size böyle bir siteden bahsedeceğim. Bu  sitede de amaç , üyelerinin daha kısa zamanda daha çok kitleye ulaşarak daha hızlı alım satım yapabilmelerini sağlamak.

Otomobilden kamyona, tarladan arsaya bahçeye-daireden müstakil eve , kısaca alınıp satılabilen menkul-gayrimenkul ilanınızı ücretsiz verebileceğiniz , resimleri , bilgileri kendinizin yükleyebileceğiniz, yüklü ilanlarınızı güncelleyebileceğiniz bir site.

Sitemizin adı http://www.halkpazari.co  (yanlış veya eksik yazılmadı, adres tam olarak böyle). Evet bu sitede ücretsiz olarak , her türlü alım-satım ve kiralık ilanlarınızı kendiniz , resimleriyle beraber girip, ilanlarınızı yayınlayabilir, ilanınızı yayından kaldırabilir yada ilanınızı güncelleyebilirsiniz.

Dediğimiz gibi ,almakta satmakta hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil