reklam
Ana Sayfa Foto Galeri, Gündem, Magazin 28.05.2015 2404 Görüntüleme

Anamur Turizm Cenneti Olacak

Turizm , insanların ulaştırma yol ve araçları kullanarak yaptığı bir yer değişim faaliyetidir. Bu cümle, yıllardır Anamur’da turizm için neden yeterli yatırımın yapılmadığını en kısa ve öz şekilde ifade ediyor.

Yıllardır ulaşımda sıkıntılı olan, en yakın havaalanına 6 saat uzaklıkta bulunan ve yollarının yılan gibi kıvrıldığı Anamur , kabuğunu kırmak için beklediği desteği Almanya’dan buldu.

Gazipaşa havaalanının açılmasıyla umutlanan, yollarının da neredeyse tamamlanmasıyla geleceğin turizm kenti olma yolunda olan Anamur , turizm acentelerinin iştahını kabartmaya başladı bile.

11291930_817236378325104_826908083_n

Anamur’un turizm potansiyelini keşfeden acentelerden biri olan TurkeitourTurkeitour   Almanya yetkilisi  Silke  Heise gazetemize yaptığı açılamada: “ Anamur tarihi ,doğası ve yaklaşık 20 Km’lik sahili ile yıllardır biz turizmcilerin dikkatini çeken bir bölge olmasına rağmen , ulaşım zorluğundan dolayı müşterilerimiz tarafından tercih edilmeyen bakir bir kent’ti. Gazipaşa havaalanının açılması ve yolların yapılması ile Anamur ,  turizmde hak ettiği yere gelecek, önümüzdeki yılların turizm cenneti olacaktır. Biz bu yönde çalışmalarımıza başladık. İlk etapta otel, apart daire ve apart villalar tespit ederek , paket turlara en kısa zamanda başlamayı hedefliyoruz. Merkezi Almanya’nın Berlin şehrinde bulunan Turkeitour’a  www.turkeitour.de web sitemizden ulaşabilirsiniz “ dedi.

başvuru yapmak isteyen oteller,apart daireler, apart villalar,etkinlik düzenleyen tur firmaları , www.turkeitour.de kayıt yapabilirler veya teknik destek için tel Yılmaz bey 0553 642 56 04 tel tolga bey 0506 946 86 93 arayarak teknik bilgi ve destek alabilirler

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil webmaster