reklam
Ana Sayfa Gündem, video galeri 9.12.2020 461 Görüntüleme

ANAMUR TAPU MÜDÜRLÜĞÜNDE 9 PERSONEL KARANTİNAYA ALINDI

Abdullah UYSAL / anamur postası

Mersin ili Anamur ilçesi Tapu Müdürlüğünde çalışan bir personelin  koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından 8 mesai arkadaşı da  temaslı oldukları için karantinaya alındı.

Anamur Tapu Müdürlüğü personellerinin karantinaya alınmasının ardından, izinde olan iki personel göreve başladı.

İzinde olup ancak mesai arkadaşlarının Koronavirüs ( COVID – 19 ) nedeni ile karantinaya alınmasının ardından  göreve başlayan çalışanlar, “ mesai arkadaşlarımızdan birinin koronavirüs  testinin pozitif çıkması ve diğer sekiz arkadaşımızın da temaslı olarak karantinaya alınması üzerine iznimizi iptal ederek göreve başladık. Öncelikle mesai arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletir , biran önce sağlıklı bir şekilde görevlerinin başına  dönmelerini temenni ederiz. Ayrıca vatandaşlarımızdan da meydana gelebilecek aksaklıklardan dolayı anlayışlı olmalarını bekleriz ” dediler.

Tapu müdürlüğüne gelen vatandaşlar ise serviste sadece iki çalışanın olduğunu ve diğer 9 çalışanın koronavirüsten dolayı karantinada olduğunu öğrenince  “ on bir personelin  yaptığı işi,  iki personel yapmaya çalışıyor , işleri gerçekten zor. Bizlerinde onlara yardımcı olmamız ve çok acil olmayan işler dışında burayı meşgul etmememiz gerekir. İzinlerinden feragat edip burada bu hizmeti vermeye çalışan bu arkadaşlarımızı tebrik eder, karantinada olan çalışanlara da acil şifalar dileriz “ dediler.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , bir personelin  koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından 8 mesai arkadaşı da  temaslı oldukları için karantinaya alınan tüm Tapu Müdürlüğünü çalışanlarına geçmiş olsun der, vatandaşların hizmetinin aksamaması için izinlerinden dönerek çalışmalarına başlayan iki arkadaşımıza da başarılar ve kolaylıklar dileriz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site by Uzman Tescil