reklam
Ana Sayfa Spor 2 Ekim 2022 311 Görüntüleme

Anamur Belediyespor 5 – 0 Kazandı

Anamur Belediyespor 5 – 0 Kazandı

Abdullah UYSAL / anamur postası  ( 02 Ekim  2022 )

BAL LİGİNE yükselen Anamur Belediyespor , Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta ilk maçını 5 – 0 kazanarak grupta lider olarak başladı.

Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta Adana’dan 4, Hatay ve Mersin’den 3’er, Gaziantep’ten 2, Kilis ve Osmaniye’den 1’er takım olmak üzere 14 takım yer alıyor.

İlk maçında deplasmanda Osmaniye’de Bahçe Spor ile Doktor Devlet BAHÇELİ Stadında saat 15 : 00 ‘te  karşı karşıya gelen Anamur Belediyespor maç sonunda gülen taraf olarak 5 – 0 kazanmasını bildi.

Bölgesel Amatör Lig’de  , Türkiye genelinde 80 ilden 14 grupta 196 takım mücadele edecek olup 14 grup birincisinin katılacağı play – off maçları sonucunda 9 takım 3. Lige yükselmeye hak kazanacak.

Ayrıca grubumuzda bulunan Mersin Temsilcilerimiz Homurlu 1951 Spor ile Silifke Belediyespor’un karşılaşması , Silifke Belediyespor’un 2 – 0 ‘lık üstünlüğü ile tamamlandı.

Anamur Postası Haber Sitesi olarak , BAL LİGİ 7. Grupta mücadele eden ve ilk hafta aldığı sonuçla gruba lider olarak başlayan  Anamur Belediyespor’umuzu tebrik eder , 3. Lige yükselme yolunda başarılar dileriz.

sinemagif

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Hazır Site apk Uzman Tescil